close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Bakalauro laipsnis - Humanitarinės pagalbos studijos 2020

Bakalauro laipsnis yra bakalauro studijų lygis, kurį galima gauti iš universiteto. Turėdami bakalauro laipsnį, galite atverti daug dureles jums tiek profesionaliai, tiek akademiškai. Kas yra humanitarinės pagalbos bakalauro laipsnis? Šis laipsnis suteikia studentams įgūdžių, reikalingų padėti bendruomenėms, dirbančioms su ribotu infrastruktūra. Įtraukiamos vietovės, kurios yra… Skaityti daugiau

Bakalauro laipsnis yra bakalauro studijų lygis, kurį galima gauti iš universiteto. Turėdami bakalauro laipsnį, galite atverti daug dureles jums tiek profesionaliai, tiek akademiškai.

Kas yra humanitarinės pagalbos bakalauro laipsnis? Šis laipsnis suteikia studentams įgūdžių, reikalingų padėti bendruomenėms, dirbančioms su ribotu infrastruktūra. Įtraukiamos vietovės, kurios yra izoliuotos dėl vietos nelaimių, kritinių situacijų, geografinės padėties ir socialinių sąlygų. Studentai gali išmokti teikti logistinę paramą humanitarinėms organizacijoms, kurios linkusios į grupių fizinius, emocinius ir dvasinius poreikius visame pasaulyje. Tai apima projektavimo ir administravimo programas, susijusias su pasaulinėmis organizacijomis ir vietos grupėmis.

Studijuojant humanitarinės pagalbos bakalauro laipsnį, studentams suteikiami įgūdžiai organizuoti didelę pagalbą. Studentai taip pat gali mokytis bendravimo įgūdžių ir mokytis įvairių bendruomenių, pvz., Vietinių grupių, įvairių kultūrų žinių. Šios kultūrinės žinios ne tik padeda įgyvendinti programas, bet ir gali išplėsti absolventų pasaulėžiūrą.

Humanitarinės pagalbos bakalauro išlaidos skiriasi mokymosi įstaiga ir pagal šalis. Šio tipo laipsniui paprastai reikia ketverių metų, tačiau laikas gali skirtis tol, kol studentas užpildo reikiamus kreditus.

Humanitarinės pagalbos bakalauro laipsnis gali tapti absolventu įvairioms profesijoms. Vyriausybės, ne pelno organizacijos ir privataus sektoriaus organizacijos visais siekia, kad asmenys dirbs koordinatoriais ir direktoriais, kurie gali kurti ir įgyvendinti humanitarines programas. Studentai, kurie nori gauti medicininę pagalbą, taip pat gali rasti darbą kaip sveikatos skatintojai kaimo vietovėse arba kaip žmogaus paslaugų administratoriai pagal pasaulinę sveikatos iniciatyvą.

Universitetai visame pasaulyje teikia humanitarinės pagalbos bakalauro programas asmeniškai ir internete. Ši parinktis internete gali būti ypač naudinga studentams, kurie dirba arba negali keliauti už pamokas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Charles Darwin University
Darwin, Australija +11 Daugiau

Humanitarinių ir Bendrijos studijų bakalauras suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų dirbti su asmenų, grupių ir bendruomenių srityse sumažinti arba apriboti ... +

Humanitarinių ir Bendrijos studijų bakalauras suteikia studentams žinių ir įgūdžių, reikalingų dirbti su asmenų, grupių ir bendruomenių srityse sumažinti arba apriboti -
Bakalauras
Dieninės
Dalinės
3 - 6 metai
Sau. 2021
Universiteto miestelis
 

Torrens University Australia
Sydney, Australija +11 Daugiau

Kurso trukmė Priėmimo kriterijai: Įvertinimas Praktinio darbo patirties

Kurso trukmė Priėmimo kriterijai: Įvertinimas Praktinio darbo patirties -
Bakalauras
Dieninės
Dalinės
3 - 6 metai
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia