Filter
Bakalauro laipsniai
Airijos sala Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Humanitariniai mokslai Airijoje - 2019/2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Humanitarinių ir socialinių mokslų srities akademinės studijų programos studentus paruošia darbui jų pasirinktoje industrijoje. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios studijų specialybės, pabaigę studijas jie gali tapti socialiniais darbuotojais, mokytojais ar menininkais.

Airija pastaruoju metu įgyvendinami įstatymo, kuris įpareigoja visi studentai, lankantys universitetinį išsilavinimą kreiptis dėl vyriausybės paskolos, kad galėtų pasiekti savo aukštojo mokslo svajones. Pirma oficiali kalba yra airių, taip pat žinomas kaip Airijos gėlų, bet anglų kalba (antra oficiali kalba) yra naudojami plačiau. Nacionalinio kapitalo yra Dublinas. Airija garsėja švenčia Šv Patriko diena (kovo 17 d) visame pasaulyje.

Geriausios bakalauro programos - Humanitariniai mokslai Airijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Humanitariniai mokslai, Airijos sala

Kitos šios studijų srities programos:
American College Dublin

Kūrybinis rašymas susijęs su visais rašytinės komunikacijos aspektais, ypatingą dėmesį skiriant tiems, kurie yra už akademinių ir techninių sričių. Kūrybinis rašymas remi ... [+]

Apžvalga

Kūrybinis rašymas susijęs su visais rašytinės komunikacijos aspektais, ypatingą dėmesį skiriant tiems, kurie yra už akademinių ir techninių sričių. Kūrybinis rašymas remiasi autoriaus vaizduotės gebėjimais, stilistine prasme ir kompozicijos, įžvalgos ir išraiškos originalumu. Ji apima platų metodų spektrą, įskaitant prozos fikciją, poeziją, dramą, scenarijų ir rašymą scenai. Taigi, kūrybinio rašymo bakalauro laipsnis yra viena iš naudingiausių studijų programų, kurias studentas gali apmąstyti, siūlydamas ne tik priemones, leidžiančias tirti ir išreikšti savo išraiškingus sugebėjimus įvairiomis rašytinėmis formomis, bet ir suteikti galimybę plėtoti pažangias žinias. įgūdžiai ir kompetencijos rašytiniame komunikate ir akademiniuose tyrimuose. Skaitmeniniame amžiuje, kuris labai priklauso nuo efektyvaus, įdomaus, originalaus ir patrauklaus rašymo, kūrybinio rašymo BFA yra įdomi, aktuali ir profesionaliai pageidaujama studijų kryptis: ji suteikia įvairių meninio ir intelektualinio augimo galimybių, pagerina išraiškingą sugebėjimą , turtingos karjeros plėtros galimybės mene ir versle, ir daug galimybių tolesniam magistrantūros studijų vystymui.... [-]

Airijos sala Dublino grafystė
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba