Filter
Bakalauro laipsniai
Čilė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerijos studijos Čilėje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Inžinerija - tai procesas, kurio metu specialistai kuria įvairių mūsų kasdienybėje nuolat naudojamų struktūrų, objektų bei automatinių mašinų dizainą bei ieško būdų, kaip juos efektyviai sukonstruoti, palaikyti bei tobulinti. Tam kad inžinerijos specialistai galėtų efektyviai atlikti savo darbą, jie pasitelkia matematikos, fizikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias bei jas derina su savo kūrybinio mąstymo įgūdžiais.  

Čilė yra seniausia švietimo sistemos Pietų Amerikoje. Vyriausybė visada iš dalies finansavo švietimo sistemą, todėl jį vienu iš pigiausių studento gyvenimą. Pirmaujančių universitetai Universidad de Chile ir PONTIFICIA Universidad Catolica de Valparaíso.

Geriausios bakalauro programos - Inžinerijos studijos Čilėje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Inžinerijos studijos, Čilė

Kitos šios studijų srities programos:
Duoc UC

Garso inžinierius yra kvalifikuoti dirbti: - Garso įrašų studijos. Kaip įrašymo ir maišymo inžinierius, projektavimas ir vadovavimas įrašymo procesą ir maišymo muzikos ga ... [+]

Mokykla Bendravimas

Šiomis dienomis mes labai pranešama ir sujungti vienas su kitu per skirtingų platformų: žiniasklaidos, socialinių tinklų ir mobiliųjų įrenginių susiejimas mums 24 valandas per parą, kad žmonių visame pasaulyje.

Duoc UC mokykla Bendravimas suteikia platų tyrimų, kurie bus paversti studentų į aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie gali suprasti ir įgyvendinti komunikacijos savo skirtingų kalbų ir išraiškos formų.

Garso inžinerija

Garso inžinierius yra kvalifikuoti dirbti:

Garso įrašų studijos. Kaip įrašymo ir maišymo inžinierius, projektavimas ir vadovavimas įrašymo procesą ir maišymo muzikos gamybą. Audiovizualiniai kūriniai. Garso Inžinieriai atliks, tiesioginis ir užfiksuoti gyvi garso ir lauko aplinką. Garso postprodukcijos. Kaip garso post-gamintojo, jie bus nukreipti žodžio ir Foley, sinchronizavimas garso ir vaizdo, ir integruoti ir kūrybiškai siūloma muzika ir garso aplinką įrašymą. TV kanalai. Kaip garso inžinierius, jie bus atlikti, susijusių su elektrine akustine dizaino ir įrašymo, maišymo ir garso post-produkcijos už programų užduotis. Radijas. Kaip garso kontrolės ir post-gamintojas, jie bus atsakingi už įrašymo ir transliavimo programas ir sukurti klausos tapatybę stoties ar programos. Garsinimas Įmonės. Kaip garso inžinierius jie dirbs projektavimo ir veiklos amplifikacijos sistemas fiksuotais arba laikinų įrenginių. Gamybos ir renginių šou. Jie galės dirbti kaip garso inžinierius ir techninių koordinatorių, integravimas ir patikimo, apšvietimo, scenos, galios ir nugaros įrangos sritis, kontroliuojančių. Akustinės Sprendimas Įmonės. Kaip garso inžinierius, jie gali kurti akustinius sprendimus dėl kondicionavimo ir garso izoliacija srityse. Profesionalus Pavadinimas: garso inžinierius. Techninė Pavadinimas: Garso technikas. Kaip kreiptis ... [-]
Čilė Santiago
Vasaris 2020
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Duoc UC

Automobilinių ir Autotronics inžinierių laukas atitinka gamybos, administracines, prekybos ir valdymo darbo vietų įvairių tipų įmonių automobilių pramonėje, pavyzdžiui, p ... [+]

Inžinerijos mokyklos

Siekiant patenkinti didelius iššūkius XXI amžiaus žmogiškojo kapitalo specializuojasi kritinių dalykų dėl mūsų visuomenės vystymąsi, pavyzdžiui, energetikos, transporto ir kasybos sektoriaus darbuotojų mokymui, yra būtinas. Tie, apmokyti šiose srityse turi turėti žinių, įgūdžių ir požiūrių (darbo įgūdžius), siekiant, kad projektai tampa realus ir pasiekia šalių vystymąsi, o taip pat įtraukiant technologines ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių.

Inžinerijos mokyklos suteikia Duoc UC studentams techninių mokymo ir inžinerijos laipsnių išlaikymo, mašinų ir kalnakasyba, elektros ir automatikos srityse, o taip pat Mechaniniai automobilių ir Autotronics technologijas.... [-]

Čilė Santiago
Vasaris 2020
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba