Filter
Bakalauro laipsniai
Azerbaidžanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerijos studijos Azerbaidžiane - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Inžinerija - tai mokslas, kuris reikalauja matematikos, o taip pat ir kitų tiksliųjų, socialinių bei ekonomikos mokslo žinių bei kūrybinio mąstymo įgūdžių. Pasitelkdami šiuos įvairius gebėjimus inžinieriai ieško būdų, kaip palengvinti žmonių kasdienybę įvairiausiose situacijose. Inžinerijos mokslas yra gana platus, tad juo besidomintys būsimieji studentai gali stoti į vieną iš daugybės inžinerijos mokslų specialybių ir rinktis tarp tokių studijų programų kaip aplinkosauga ar elektros tinklų palaikymas.  

Azerbaidžanas yra įsikūrusi Azijos žemyno rytinėje dalyje Užkaukazėje. Oficialus pavadinimas Azerbaidžane Azerbaidžano Respublika.

Geriausios bakalauro programos - Inžinerijos studijos Azerbaidžiane - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Azerbaidžanas

Azerbaijan University Of Architecture And Construction

Pagrindinis tikslas fakultetas mokymo aukštos kvalifikacijos personalo įvairiomis kryptimis: civilinės ir pramoninės, hidrotechninių ir melioracijos srityse, mechanizacij ... [+]

Mechanikos fakultetas ir informacinės technologijos

Istorija ir misija

Fakultete buvo įkurta 1997 metais. Pirma fakulteto dekanas daktaras technikos mokslų profesorius Sharifov Arif RZA oglu (1997 - 2000). Ateinančius metus (2000 -2011) fakulteto vadovavosi technikos mokslų kandidatas, docentas Hajiyev Arif Museyib oglu. Pagrindinis tikslas fakultetas mokymo aukštos kvalifikacijos personalo įvairiomis kryptimis: civilinės ir pramoninės, hidrotechninių ir melioracijos srityse, mechanizacijos ir technologinių procesų automatizavimo Transportas, statybos ir miesto pasirinkimas mašinų ir mechanizmų, įrangos, auto kontrolės sistemų, saugus kontrolė, pagrįsta išnaudojimo, taip pat mokymas specialistų informacinio technologijų ir telekomunikacijų srityje.... [-]

Azerbaidžanas Baku
Rugsėjis 2019
Rusijos,Azerbaidžaniečių
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba