Filter
Bakalauro laipsniai
Bulgarija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerijos studijos Bulgarijoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Inžinerijos specialistai savo darbe pasitelkia matematikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias ir jas derina su kūrybinio mąstymo įgūdžiais, tam kad galėtų sukurti ar patobulinti mūsų kasdienybėje naudojamus objektus, procesus bei sistemas.

Bulgarija, oficialiai Bulgarijos Respublika yra šalis, įsikūrusi Pietryčių Europoje. Ji ribojasi su Rumunija į šiaurę, Serbijos ir Makedonijos į vakarus, Graikija ir Turkija pietuose iki Juodosios jūros į rytus.

Geriausios bakalauro programos - Inžinerijos studijos Bulgarijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Bulgarija

Kitos šios studijų srities programos:
European Polytechnical University

Civilinė inžinerija yra viena iš populiariausių ir pripažintų specialybių išsivysčiusiose rinkos ekonomikos šalyse. Ji teikia profesionalų visų statybos ir administravimo ... [+]

Civilinė inžinerija yra viena iš populiariausių ir pripažintų specialybių išsivysčiusiose rinkos ekonomikos šalyse. Ji teikia specialistams visus statybos ir administracinius dalykus - inžinerijos, statybos, konsultacijų ir ekspertų konsultavimo, savivaldybių ir vyriausybinių įstaigų.

Ji rengia ekspertus įvairiais investicijų proceso lygiais, dirba laikydamasi Europos aplinkosaugos standartų dinamiškoje, pasaulinėje verslo aplinkoje, didindama konkurencingumą. Todėl šia inžinerijos sritimi siekiama aprūpinti daugelį pagrindinių paslaugų, reikalingų visuomenės plėtrai. Jos sėkmingai praktikai reikia efektyviai taikyti matematiką, fiziką ir ekonomiką.... [-]

Bulgarija Pernik
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba