Filter
Bakalauro laipsniai
Indonezija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerijos studijos Indonezijoje - 2019/2020

Inžinerijos disciplina sujungia žinias fizinių mokslų, matematikos ir dizainas Naujoviškų statinių, mašinų, sistemų, medžiagų ir procesų vystymo ir tobulinimo. Inžinerijos programų bakalauro absolventai šiuo metu turi didelę paklausą pasaulio rinkoje įvairiausiose srityse, įskaitant Pramonės inžinerijos, mechanikos inžinerija, civilinė inžinerija ir elektrotechnika, be kita ko. Bakalauro inžinerijos programas Indonezijoje pritraukti vidaus ir užsienio studentams, dėl jų itin daug dėmesio skiriant veiksmingai derinant teorinių žinių ir praktinių įgūdžių darbo pasaulyje.

Dauguma inžinerijos bakalauro programų Indonezija pastaruosius ketverius metus ir įtraukti tam tikrą galutinį vertinimą, disertacijos ar stažuotės per studijų laikotarpį, siekiant pagerinti studentų 'kvalifikacija ir patirtis jų studijų sritis.Vienas iš galimų inžinerijos bakalauras koncentracijos Universitas Pelita Harapan, Tangerang, Indonezija yra Pramonės inžinerija, kuris yra padalintas į pramonės automatikai ar pramonės valdymą, užtikrinti, kad studentai turi geriausią galimybę įgyti aukštą kompetencijos lygį savo pasirinktą srityje .

Jei esate didelio arba vidurinės mokyklos absolventas, ar darbo specialistas, domina įgyti vertingų inžinerijos srityje kvalifikaciją, slinkite žemyn, skaityti daugiau apie turimas galimybes būsimiems inžinerijos bakalauro studentų Indonezijoje.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Indonezija

Kitos šios studijų srities programos:
Syiah Kuala University

Syiah Kuala University Inžinerijos fakultetas įkurtas 1963 m. Rugsėjo 1 d. Švietimo ir mokslo ministro dekretu. Inžinerijos fakulteto absolventai savo verslą platino tiek ... [+]

Chemijos inžinerijos studijų programa - Programos studija Teknik Kimia (PSTK) Syiah Kuala University (Unsyiah) buvo įkurta 1977 m., Atsakant į pramoninių sodybų Aceh provincijoje augimą. Tai tapo studentų kandidatų pasirinkimu tiek iš Ačeho, tiek iš jo. Unsyiah PSTK absolventai dirbo įvairiose geros darbo srityse Indonezijoje ir užsienyje. Apskritai „Unsyiah PSTK“ absolventų laukiama darbo sritis - procesų inžinerija, moksliniai tyrimai ir plėtra bei konsultavimo paslaugos. Be trijų aukščiau paminėtų profesinių grupių, daugelis iš jų yra absolventai iš Unsyiah PSTK, šiuo metu dirbantys savarankiškai arba darbe, nesusiję su mokslo sritimi, todėl reikia entuziazmo verslumo ir gerų valdymo įgūdžių. Tai atitinka labai sparčius aplinkosaugos pokyčius per pastarąjį dešimtmetį.... [-]

Indonezija Banda Aceh
Rugsėjis 2020
Anglų,Indoneziečių
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba