Filter
Bakalauro laipsniai
Kroatija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerijos studijos Kroatijoje - 2019/2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Mūsų kasdienybėje naudojami įrankiai, struktūros bei automatinės mašinos yra kuriamos įvairių sričių inžinerijos specialistų. Šios srities specialistai savo darbe pasitelkia ne tik matematikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias, bet ir kūrybinio mąstymo įgūdžius, kurie jiems padeda įgyvendinti geriausias bei inovatyvias idėjas.  

Kroatija yra puikus pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti tokioje vietoje, gerai žinomas dėl savo gražių krantų, jos derinys Viduržemio jūros ir Pietryčių Europos žavesio ir turtingą istorinį ir kultūrinį paveldą.

Geriausios bakalauro programos - Inžinerijos studijos Kroatijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Kroatija

Algebra University College

Per pastaruosius dešimt metų, ekspertai, žinių apie sistemos inžinerijos srityje buvo labiausiai ieškoma po grupės tarp visų IT specialistų, dirbančių Kroatijos Respublik ... [+]

Per pastaruosius dešimt metų, ekspertai, žinių apie sistemos inžinerijos srityje buvo labiausiai ieškoma po grupės tarp visų IT specialistų, dirbančių Kroatijos Respublikoje. Savo karjerą yra glaudžiai susiję su dinamiškai besivystanti technologijas ir būtina sąlyga jų užimtumui pasiekti pramonės sertifikatus, kurie, be to, profesinio pripažinimo, geriau finansinės darbo sąlygas ir supaprastinti prieigą prie Europos ir tarptautinių darbdavių. Todėl studijų programa sistemų inžinerijos buvo parengtas pabrėžiant anksčiau minėtų specifinių savybių, siekiant užtikrinti privalumų karjeros kompiuterinių inžinierių lyginant su absolventų ir kitų panašių (profesinė) studijų programas. Tai kodėl sub-specializacija Sistemų inžinerija teikia mokymo dizaino ir priežiūros kompiuterinių sistemų ir sudėtingų kompiuterinių tinklų su akcentuojant kompiuterių saugumo ir tvirtą žinių bazę informacinių sistemų ir pagrindai Kompiuterių inžinerijos srityje. Papildoma specializacija yra įmanoma per pasirenkamuosius kursus, seminarą dokumentus ir baigiamojo darbo. Studijų programa suteikia galimybes įsidarbinti pozicijas sistemos ir tinklo administratoriams.... [-]

Kroatija Zagreb
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba