Filter
Bakalauro laipsniai
Lenkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerijos studijos Lenkijoje - 2019

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Inžinerija - tai procesas, kurio metu specialistai kuria įvairių mūsų kasdienybėje nuolat naudojamų struktūrų, objektų bei automatinių mašinų dizainą bei ieško būdų, kaip juos efektyviai sukonstruoti, palaikyti bei tobulinti. Tam kad inžinerijos specialistai galėtų efektyviai atlikti savo darbą, jie pasitelkia matematikos, fizikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias bei jas derina su savo kūrybinio mąstymo įgūdžiais.  

Lenkija, oficialiai Lenkijos Respublikos, yra Vidurio Europoje šalis. Su 38 milijonus gyventojų, Lenkija yra 6 tankiausiai ES šalis. ES / EEE studentų nereikia vizos studijuoti Lenkijoje. Gyvenimo Lenkijoje išlaidų yra viena iš mažiausių Europos Sąjungoje.

Geriausios bakalauro programos - Inžinerijos studijos Lenkijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Lenkija

Technical University of Liberec

Specifinė studijų krypties ypatybė yra jos įrodyta tarptautinė, taip pat jos tarpdisciplininė charakteristika, kurią atspindi kompiuterinių mokslų derinys su verslo vadyb ... [+]

Sistemų inžinerijos ir informatikos bakalauro laipsnis (Nisa / Neisse universitetas)

Anglų kalbos trejų metų bakalauro studijų programa "Informacijos ir komunikacijos valdymas" yra trijų šalių "jungtinė studijų programa". Studentai studijuoja iš trijų skirtingų vietų: Technical University of Liberec , Čekijos Respublika, Vroclavo technologijos universitetas, Lenkija ir Taikomųjų mokslų universitetas Zittau / Görlitz, Vokietija . Specifinė studijų krypties ypatybė yra jos įrodyta tarptautinė, taip pat jos tarpdisciplininė charakteristika, kurią atspindi kompiuterinių mokslų derinys su verslo vadyba ir psichologija, nuo bendravimo kampo tarpkultūriniame kontekste. Studijų programos dėmesys skiriamas kompiuterių mokslui (50%). Vienas iš pagrindinių tikslų - specialistų rengimas tarptautinei užduočiai verslo ryšių srityje.... [-]

Lenkija Wrocław
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba