Filter
Bakalauro laipsniai
Malta Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerijos studijos Maltoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Plačiąja prasme, inžinerijos specialistai pasitelkia matematikos, fizikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias ir derindami jas su savo kūrybinio mąstymo įgūdžiais ieško būdų kaip efektyviai patobulinti žmonių kasdienybėje nuolat naudojamus įrankius, mašinas bei struktūras. Priklausomai nuo studentų poreikių, jie gali rinktis vieną iš daugybės siauresnių inžinerijos mokslo specialybių.  

Malta yra maža, sala, šalis Viduržemio jūroje, kad eina į pietus nuo Sicilijos, Italija saloje. Malta skatinama pati sėkmingai kaip visiškai dvikalbis tautoje maltiečių ir anglų kalbomis. Jis skaičiuoja daugelis švietimo institutų visam pasauliui kaip šalis, kur anglų kalba yra gimtoji kalba ir todėl jie dažnai net subsidijuoti studentus ten išmokti. Dauguma Maltos piliečių kalba angliškai su labai aukšto lygio.

Geriausios bakalauro programos - Inžinerijos studijos Maltoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Malta

University of Malta

Vienas iš populiariausių kursų su tarptautiniais studentais University of Malta yra inžinerijos bakalauras (Hons). Ši programa turi du srautus: inžinerijos bakalauras (ap ... [+]

Vienas iš populiariausių kursų su tarptautiniais studentais University of Malta yra inžinerijos bakalauras (Hons). Ši programa turi du srautus:

1 srautas - inžinerijos bakalauras (apdovanojimai) elektros ir elektronikos inžinerijos srityje

Ši programa yra skirta suteikti visapusišką bakalauro mokymą įvairiose disciplinose, reikalingose ​​praktikuoti kaip profesionalus inžinierius. Taigi, mokymo programa yra pagrįsta keliais technologijų ramsčiais, ty matematika, elektrotechnika, elektronikos inžinerija, programinė įranga, kontrolė, ryšiai ir kompiuterinės sistemos, su papildomomis temomis valdymo ir profesinėse srityse. Programa suteikia didelę praktinio darbo galimybę, kuri yra gerai suderinta su teoriniu mokymu ir paskaitos. Studentas sugeba parodyti dalyko žinias ir supratimą taikydamas standartinius vertinimo metodus, būtent, studijų pabaigos egzaminą ir nuolatinį vertinimą (kursinių darbų). Be to, komandos projektas ir paskutinis metų projektas taip pat padės tiesiogiai mokytis inžinieriaus projektavimo įgūdžių, projektų valdymo, dalykinių žinių, integracijos ir supratimo. Vadybos ir kiti įgūdžiai, taip pat asmeninis tobulėjimas, yra neatskiriama kurso dalis.... [-]

Malta Valletta
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba