Filter
Bakalauro laipsniai
Naujoji Zelandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerijos studijos Naujojoje Zelandijoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Bakalauro laipsnį inžinerijos siekiama į mokinius, kurie nori studijuoti inžineriją, bet nesate tikri, kurios programos yra jų pageidavimus. Studentai gaus bendrąjį išsilavinimą inžinerijos srityje, kuri leistų jiems pasirinkti inžinerijos laipsnį jie nori siekti, visų pirma.

Naujoji Zelandija yra apsvaiginimo ir įvairios, natūralios grožio šalyje. Kiviai yra iš nacionalinių simbolių vienas ne tik - o kiti sidabro paparčio lapų ir Koru - bet ir pavadinimas Naujosios Zelandijos paprastai vadina save. Užsienio studentai turės mokėti visą mokslą ir savo gyvenimo išlaidas mokantis Naujosios Zelandijos institucijos.

Geriausios bakalauro programos - Inžinerijos studijos Naujojoje Zelandijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Naujoji Zelandija

Kitos šios studijų srities programos:
The University of Waikato

Inžinerijos bakalauras su pagyrimu yra profesinės karjeros inžinerijos pagrindas, o ne Waikato jūs aprūpinti daug galimybių taikyti tai, ką jūs sužinojote realiose darbo ... [+]

Bakalauro Inžinerijos (Hons)

Inžinerijos bakalauras su pagyrimu yra profesinės karjeros inžinerijos pagrindas, o ne Waikato jūs aprūpinti daug galimybių taikyti tai, ką jūs sužinojote realiose darbo situacijose.

Inžinerijos bakalauras su pagyrimu (BE (su pagyrimu)) daugiausia dėmesio skiriama, kaip problemos gali būti išspręstos naudojant projektavimo ir inžinerijos procesus. Kiekviename savo laipsnį etape, jums bus dalyvauti kuriant, projektuojant ir realizuojant sudėtingus inžinerinius produktus.

Jūs turėsite galimybę pademonstruoti savo mokslinių tyrimų ir projektavimo darbus ne Oji Fiber Sprendimai inžinerinio projektavimo Rodyti - konferencija stiliaus renginys atidaryti pramonei ir visuomenei.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba