Filter
Bakalauro laipsniai
Saudo Arabija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerijos studijos Saudo Arabijoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Inžinerijos specialistai savo darbe pasitelkia matematikos bei kitų tiksliųjų mokslų žinias ir jas derina su kūrybinio mąstymo įgūdžiais, tam kad galėtų sukurti ar patobulinti mūsų kasdienybėje naudojamus objektus, procesus bei sistemas.

Saudo Arabija, oficialiai žinoma kaip Saudo Arabijos Karalystės, yra didžiausia arabų valstybė, Vakarų Azijoje ploto ir antra didžiausia arabų pasaulyje. Saudo Arabija aptarnauja nacionalinė aviakompanija Saudi Arabian Airlines, dažnai vadinama jos Arabų pavadinimas saudia.

Geriausios bakalauro programos - Inžinerijos studijos Saudo Arabijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerijos studijos, Saudo Arabija

Alfaisal University

Architektūros inžinerijos programa ne Alfaisal universiteto rengia savo absolventus platų karjeros galimybes, statybos pramonėje, įskaitant dizaino koordinavimo ir valdym ... [+]

Bakalauras Architektūros inžinerijos

Architektūros inžinerijos jungia architektūros ir inžinerijos sutelkti dėmesį į tarp projektavimo ir statybos nuorodas. Profesionalai šios disciplinos dirbti su abiem architektams bei kitiems inžinierių, siekiant užtikrinti savalaikį ir efektyvų dizaino ir konstrukcijos pastatų ir kitų statinių ir sistemų. Su milžinišką statybos vyksta Rijadas, akivaizdu, kad Architektūros inžinerija yra potencialiai turtinga laukas čia Karalystėje. Jeigu Jus domina statybos dalykų, galvoti apie tai, kaip viskas veikia, piešimas, modelio formavimo, darbo su savo rankas, dirbti su kitais, meno ir istorijos, Architektūros inžinerija gali būti už jus darbas.... [-]

Saudo Arabija Rijadas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba