Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Inžinerinis dizainas 2019

Būsimieji studentai, kurie svarsto inžinerinio projektavimo karjerą greičiausiai turi stiprius fonas matematikos mokslo ir didelį susidomėjimą technologijomis. Inžinerija yra plati sritis, suteikiant studentams galimybę judėti įvairiomis kryptimis į savo karjerą.

 

Kas yra inžinerinio projektavimo bakalauro? Tai povidurinio mokymo programą, kuri suteikia studentams tvirtą pagrindą dizaino, gamybos, technologijų ir produktų plėtros. Studentai siekia inžinerijos dizaino laipsnį gali būti suinteresuoti ateina su naujų produktų. Dauguma jų yra kūrybinės asmenys, kurie naudojasi problemų sprendimo. Savo karjeros, jie bus išspręsti savo dizaino dirbdami su prototipų iki gamybos procesas prasideda. Jie taip pat gali dirbti kartu su rengiantiems inžinierių ir kitų, kurie bus paversti savo projektus į visiškai realizuotų produktų.

 

Pelningiausi inžinerijos dizaino laipsnį suteikia studentams tvirtą pagrindą abiejuose teorinius ir praktinius aspektus, dizaino inžinerijos. Studentai dažnai sužinoti, ką ji mano, kad atneš naują produktą nuo pradinio vizualizacijos etape galutinio produkto. Jie gali išmokti problemų sprendimo įgūdžiai ir kaip bendrauti su kitais komandos nariais.

 

Išlaidos gauti šią laipsnis skiriasi priklausomai nuo mokyklos, į programą ir gyvenimo sąlygas ilgį. Gauti bakalauro laipsnį paprastai trunka ketverius metus, kai kuriais universitetuose, vykdančiuose penktą metų parinktį. Kruopštus tyrimas užtikrins pasirenkant programą, kuri geriausiai tinka studentui.

 

Yra karjeros galimybės numeris absolventams, inžinerijos dizainas laipsnį. Studentai gali dirbti kaip produkto dizaino inžinierių, atsižvelgiant į gamybos, biotechnologijos, vaizdo žaidimų, aplinkos inžinerijos ar net kosmoso inžinerijos srityse.Kai kurie kiti dalykai, kurie gali kreiptis į absolventų yra žmogaus sistemų inžinerija ir garso inžinerija. Nuo projektavimo inžinierius vaidmuo turi kūrybinį komponentas, kuris suteikia daug diplomuotų padidėjusį jausmą pasitenkinimu darbu.

 

Būsimieji studentai turi visame pasaulyje galimybes gauti šį laipsnį. Be to, jie gali rasti, jie gali dalyvauti ar galbūt visus savo klases internete. Nuotolinis mokymasis siūlo mažesnėmis sąnaudomis ir lankstumo privalumus. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Inžinerinis dizainas

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Produkto dizaino bakalauro laipsnis, Transporto dizaino specializacija yra lygiavertis universiteto laipsniui (240 ECTS). Šis laipsnis rengia specialistus, galinčius kurt ... [+]

Ši programa yra parengta ispanų kalba

Produkto dizaino bakalauro laipsnis, Transporto dizaino specializacija yra lygiavertis universiteto laipsniui (240 ECTS). Šis laipsnis rengia specialistus, galinčius kurti ne tik transporto priemones, bet ir transporto sistemas bei priedus, susijusius su sektoriumi.

Transporto dizainas - tai disciplina, kuri apima kur kas daugiau nei automobilių projektavimas: transportas reikalauja prisitaikymo ir įvairovės, kad atitiktų skirtingus poreikius - nuo motociklų, naudojamų mieste, iki lėktuvų su neįsivaizduojamu interjero dizainu ir laivais, kurie yra begalinio dydžio ir su įvairiais dydžiais. technologijas, kad jos taptų savarankiškos.... [-]

Ispanija Barcelona
Rugsėjis 2019
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
London South Bank University

Į viršų į BEng kursą, skirtą pasiūlyti profesinį tobulėjimą tiems, kurie turi HND kvalifikaciją mechanikos inžinerijoje, siekdami specializuotis gamybos, elektros ir gamy ... [+]

Karjeros stiprinimas

Jei turite mechaniko inžinerijos specialybę ir nori išplėsti savo techninius ir pritaikymo įgūdžius, tai šis vienerių metų papildomas kursas skirtas jums. Dizainas ir plėtoti inžinerines sistemas įvairioms sritims šiandien besikeičiančioje rinkoje, daugiausia dėmesio skiriant gamybai. Tikėtis, kad įgys svarbiausių įgūdžių komandiniame darbe ir lyderystėje, išmokti veiksmingai bendrauti ir keistis idėjomis su specialistais ir platesne auditorija.

Mes siūlome galimybę visiems bakalauro studijų namams / ES studentams mokytis darbo, stažuotis ar dirbti, studijuojant visą darbo dieną, pradedant nuo 2019 m. Rugsėjo mėn.

Kodėl studijuoti LSBU mechaninę inžineriją ir dizainą?Nr. 1: Londono modernus universitetas mechanikos inžinerijos (Guardian League lentelė 2018).Pasinaudokite mūsų išskirtine įranga, pvz., Mūsų virtualia inžinerine laboratorija ir 3D spausdinimas.Gyvi trumpi darbai ir įmonės projektų darbas padės sustiprinti jūsų įsidarbinimo ir konsultavimo perspektyvas ar valdyti savo verslą.Mūsų darbuotojai yra ekspertai, kurie gali daug pasidalinti.1-asis Londono modernus universiteto absolventų perspektyvas mechanikos inžinerijoje („Complete University Guide 2019“).Nr.1 tarp Londono konkurentų dėl bendro pasitenkinimo ir mokymosi galimybių mechaninėje, gamybos ir gamybos inžinerijoje (Nacionalinė studentų apklausa 2018).Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimąRežimas Moduliai... [-]
Jungtinė Karalystė London
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

Pirmasis Italijoje "Automobilių kėbulo architektūros" IAAD skyrius atidarytas Turine 1978 m. Nuo 2008 m. "Transporto dizaino" departamentas turi teisę ... [+]

Automobilių dizaineriai mokosi Torino: IAAD di Transporto projektavimo skyrius

Pirmasis Italijoje IAAD "Automobilių kėbulo architektūros" skyrius atidarytas Turine 1978 m.

Nuo 2008 m. "Transporto dizaino" departamentas turi teisę į Andrejos Pininfarinos atminimą. Nuo 2016 m. Giorgetto Giugiaro yra jo pirmininkas ir Maestro.

Transporto dizaino specializacija - pagrindinių transporto priemonių tyrimas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama judumo sistemoms ir aplinkos tvarumui.

Transporto priemonės projektavimas reiškia ne tik parodos automobilio gimimą. Kurso tikslas - apmokyti žinomus dizainerius, perteikdamas jiems svarbą žinoti referringą rinką ir ją įkūnijančią visuomenę: šiandien projektuojant reikia atsižvelgti į technologinius, socialinius, rinkodaros poreikius, biudžeto apribojimus ir aplinkos tvarumą.... [-]

Italija Turin
Spalis 2019
Anglų,Italų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba