Filter
Bakalauro laipsniai
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Inžinerinis dizainas Ispanijoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Studentai su inžinerijos fone, kurie nori sužinoti apie produkto kūrimą gali tekti imtis klases inžinerinio projektavimo. Kai kurie tipiniai klasės apima interaktyvų dizaino studija, dizaino teoriją, statistiką projektavimo ir statybos strategiją. 

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Geriausios bakalauro programos - Inžinerinis dizainas Ispanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Inžinerinis dizainas, Ispanija

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Produkto dizaino bakalauro laipsnis, Transporto dizaino specializacija yra lygiavertis universiteto laipsniui (240 ECTS). Šis laipsnis rengia specialistus, galinčius kurt ... [+]

ŠIOS PROGRAMOS GAUTI ANGLŲ KALBOJE

Produkto dizaino bakalauro laipsnis, Transporto dizaino specializacija yra lygiavertis universiteto laipsniui (240 ECTS). Šis laipsnis rengia specialistus, galinčius kurti ne tik transporto priemones, bet ir transporto sistemas bei priedus, susijusius su sektoriumi.

Transporto dizainas - tai disciplina, kuri apima kur kas daugiau nei automobilių projektavimas: transportas reikalauja prisitaikymo ir įvairovės, kad atitiktų skirtingus poreikius - nuo motociklų, naudojamų mieste, iki lėktuvų su neįsivaizduojamu interjero dizainu ir laivais, kurie yra begalinio dydžio ir su įvairiais dydžiais. technologijas, kad jos taptų savarankiškos.... [-]

Ispanija Barselona
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba