Filter
Bakalauro laipsniai
Afrika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Informacinės sistemos - Afrika - 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Jeigu domitės rinkodara ar kitomis verslo funkcijomis, o taip pat jaučiate potraukį informacinėms technologijoms, siūlytumėme pasidomėti informacinių sistemų studijų programomis. Kadangi į šio tarpdisciplininio tipo studijų programas yra įtraukiamos gana įvairios akademinės disciplinos, šios studijos studentus paruošia įvairioms karjeros kryptims.

Daugelis programų Afrikoje vyksta labai neįprastas kultūros ir fizinę aplinką nei dauguma studentų yra susipažinę su į senus gerus dienų. Come To Know prisitaikyti prie šio gyvenimo sąlygos yra dalis įdomus ir gyvenimo yra iššūkis. Problema yra intelektinės, emocinės ir fizinės.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Informacinės sistemos - Afrika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Informacinės sistemos, Afrika

University of Fort Hare

Bakalauro Komercijos (informacines sistemas) laipsnis yra skirta besimokantiems, kurie nori specializuotis vienoje iš skaičiavimo susiję disciplinų, būtent informacinėmis ... [+]

Bakalauro Komercijos (informacines sistemas) laipsnis yra skirta besimokantiems, kurie nori specializuotis vienoje iš skaičiavimo susiję disciplinų, būtent informacinėmis sistemomis.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Alice
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Institut Africain de Management

Leisti bendrovėms suprasti veiklos pagrindus ir atrasti valdymo metodus, naudojamus kontroliuoti organizacijas ir teikti veiksmingą sprendimų priėmimo pagrindas. ... [+]

Leisti bendrovėms suprasti veiklos pagrindus ir atrasti valdymo metodus, naudojamus kontroliuoti organizacijas ir teikti veiksmingą sprendimų priėmimo pagrindas.

Tai dabar jos aplinką, pabrėžiant sąveikos sudėtingumą, sutelkiant dėmesį į matmenys: žmogaus, tarptautinis ir profesionalus.

Iš specializacijų srityse: žmogiškųjų išteklių valdymo, rinkodaros ir verslo inžinerijos, kokybės ir tvaraus vystymosi, komunikacija, Bankininkystės ir finansų inžinerija, audito ir vadybos kontrolė, mikro-finansai, agroverslo, vietos plėtros, transporto logistikos valdymas, HRM

TEISĖ

• Bakalauro • Paraiškos forma • BSAT priėmimo testas • Priežiūra... [-]

Senegalas Dakar
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Turėdamas informacijos sistemų BCom, gali padaryti karjerą kaip interneto dizaineris, interneto programuotojas, IT projektų vadovas, tinklo specialistas ... [+]

Turėdamas informacijos sistemų BCom, gali padaryti karjerą kaip interneto dizaineris, interneto programuotojas, IT projektų vadovas, tinklo specialistas.

Priėmimo sąlygosMinimali MPS: 26Anglų kalba: 4 (50%)Matematika: 4 (50%)Matematinis raštingumas: nepriimamas

Fakulteto minimalių konkrečios programos reikalavimų tenkinimas nebūtinai garantuoja priėmimą į tą programą, nes gali būti taikomi specialūs atrankos kriterijai ir dėl vietos apribojimų.

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba