Filter
Bakalauro laipsniai
Malaizija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Informacinės sistemos Malaizijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Aukštasis informacinių sistemų studijuoja įvairius tinklus ir programinės įrangos, naudojamos apdoroti, analizuoti ir platinti duomenis didelėms organizacijoms. Tai sustiprina projektavimo programinės ir techninės įrangos tyrimas, ir jų taikymas ir principai.

Malaizija yra federalinė konstitucinė monarchija Pietryčių Azijoje. Jis susideda iš trylikos valstybių ir trijų federalinių teritorijų ir turi bendrą sausumos apie 329.847 kvadratinių kilometrų atskirtų Pietų Kinijos jūra į dvi panašaus dydžio regionuose, Pusiasalio Malaizija ir Malaizijos Borneo.

Geriausios bakalauro programos - Informacinės sistemos Malaizijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Malaizija

​Universiti Tenaga Nasional (UNITEN)

Bakalauras Informacinės technologijos (informacinių sistemų) (Hons) yra specialiai sukurta siekiant suteikti studentams su IS-specifinių žinių ir įgūdžių, be bendrųjų kom ... [+]

Bakalauras Informacinės technologijos (informacinių sistemų) (Hons) yra specialiai sukurta siekiant suteikti studentams su IS-specifinių žinių ir įgūdžių, be bendrųjų kompiuterijos, taip pat verslo pagrindų įvairiuose ūkio sektoriuose.

Ši programa skirta studentams, kurie nori kurti ir įgyvendinti efektyvius verslo sprendimus, atitinkančius organizacinius ir valdymo informacijos poreikius ir sprendimų paramos sistemos. Yra puikioje vietoje, absolventai informacinių technologijų (informacinių sistemų) (Hons) programa bakalauras imtis vadovaujančio vaidmens informacijos pagrindu ateities formavimo. Studentai baigia programą bus gerai veikiami ir įsitvirtinę informacinės sistemos, organizacijos teorija, strateginio planavimo, projektų valdymo, sprendimų priėmimo, komandinio darbo ir vadovavimo, ir atlikti mokslinius tyrimus, taip pat dabartinių ir naujų informacinių sistemų technologijų pagrindai. ... [-]

Malaizija Šahas Alamas Džordžo miestelis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba