Filter
Bakalauro laipsniai
Naujoji Zelandija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Informacinės sistemos Naujojoje Zelandijoje - 2019/2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Informacinių sistemų studijų programas vis dažniau pasirenka karjeros rinkodaros srityje siekiantys studentai, nes būtent rinkodaros specialistai turi vis geriau išmanyti ne tik vartotojų elgsenos bei verslo pasaulio niuansus, bet ir turi mokėti naudotis naujausiomis technologijomis, kurios yra reikalingos rinkodaros tikslams pasiekti. Tad daugybė viso pasaulio universitetų į savo rinkodaros studijų programas įtraukia šias studijų disciplinas, ir taip suteikia studentams galimybę įgyti visapusišką išsilavinimą.

Naujoji Zelandija yra apsvaiginimo ir įvairios, natūralios grožio šalyje. Kiviai yra iš nacionalinių simbolių vienas ne tik - o kiti sidabro paparčio lapų ir Koru - bet ir pavadinimas Naujosios Zelandijos paprastai vadina save. Užsienio studentai turės mokėti visą mokslą ir savo gyvenimo išlaidas mokantis Naujosios Zelandijos institucijos.

Geriausios bakalauro programos - Informacinės sistemos Naujojoje Zelandijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Naujoji Zelandija

Kitos šios studijų srities programos:
Auckland Institute of Studies

Informacinių technologijų bakalauras (BIT) rengia studentus, kad jie taptų IT specialistais, turintys platų žinių apie įvairias IT sričių disciplinas, ir išsamiai suprast ... [+]

Informacinių technologijų bakalauras (BIT) rengia studentus, kad jie taptų IT specialistais, turintys platų žinių apie įvairias IT sričių disciplinas, ir išsamiai suprasti specializaciją, leidžiančią jiems vadovauti ir tapti stipriu IT komandos projektų dalyviais. BIT sudaro 23 kursai, įskaitant privalomus ir pasirenkamuosius kursus iš kompiuterių tinklų, informacinių sistemų ir programinės įrangos kūrimo.

Visi "BIT" studentai išleidžiami su savo nešiojamuoju kompiuteriu ir gauna reikiamą nemokamą "Microsoft" programinę įrangą.

BIT specializacijosKompiuterių tinklai

Kompiuterinių tinklų specializacija aprūpina studentus įgūdžiais kompiuterių tinklo inžinerijoje, serverių sistemose ir tinklo saugumu. Šie įgūdžiai yra taikomi projektuojant, diegiant ir prižiūrint kompiuterinius tinklus didelėse ir mažose organizacijose.... [-]

Naujoji Zelandija Auckland
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
7 - 9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba