Filter
Bakalauro laipsniai
Prancūzija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Informacinės sistemos Prancūzijoje - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Bakalauro laipsnis Informacinių sistemų yra susijusi su programų technologijos organizaciniu požiūriu. Aptariamos tokios temos ryšio, tinklų, verslo, matematikos ir programinės įrangos projektavimas. Absolventai galės siekti karjeros IT organizacijų ir kitų atitinkamų pareigas.

Prancūzija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių, kalbant apie ekonomiką, atsižvelgiant į jų puikius rezultatus orientuoto aukštojo mokslo mokymuisi. Dauguma universitetų kursų yra siūlomi prancūzų kalba. Prancūzija turi 60 visuomenę ir 100 privačių universitetų.

Geriausios bakalauro programos - Informacinės sistemos Prancūzijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Informacinės sistemos, Prancūzija

University Paris Seine

Duomenų mokslas, kibernetinis saugumas, ekonominė ir finansinė inžinerija, dirbtinis intelektas, kvantinės technologijos ... yra didžiuliai iššūkiai, su kuriais šiandien ... [+]

Duomenų mokslas, kibernetinis saugumas, ekonominė ir finansinė inžinerija, dirbtinis intelektas, kvantinės technologijos ... yra didžiuliai iššūkiai, su kuriais šiandien susiduria įmonės ir kuriems reikia naujų ir aštrių įgūdžių.

University Paris Seine sukūrė ketverių metų aukštą standartinę programą, atitinkančią šiandien besikeičiančio pasaulio poreikius: Tarptautinį bakalaurą Y.

Bakalauro kursas mokomas išimtinai anglų kalba, kuris formuoja mokinius naujoms kompetencijos sritims, taip pat jų karjeros ateičiai.

Ketverių metų programa, kuri yra pažangi, pritaikyta ir atvira

Pagrindinės pamokos yra dominuojančios per pirmuosius dvejus kursus, siekiant sukurti tvirtus mokslinius pagrindus. Jūs taip pat galite rinktis gilesnius įgūdžius atitinkančius įgūdžius. Treji ir keturi metai susitelkiami į modulius, kurie atitinka jūsų pasirinkimus. Konferencijos ir seminarai susiję su pagrindiniais šiuolaikiniais klausimais, siekiant pagilinti žinias ir suvokti pasaulį bei jo sudėtingumą.... [-]

Prancūzija Paris
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
West Catholic University - Université Catholique de l’Ouest

Toks mokymas suteikia prieigą prie daugelio profesijų, kur apskritai kultūros ir mokslo, intelektinės smalsumas, kritinis mąstymas ir analitiniai įgūdžiai yra būtini. ... [+]

MOKYMO TIKSLAI

Licencijos komunikacijos-informacija tikslas yra suteikti galimybę studentams: - sukurti tvirtą konceptualų žinių bazę, kuri padėtų suprasti sklaidos ir informacijos interpretavimo reiškinius - įsisavinti metodus konkrečiai analizei ir praktikos ryšio, per pranešimų, vaizdų, vaidmenį žiniasklaidos ir skaitmeninio kontekste pokyčių tyrimo - kurti skersinius gebėjimus, remiantis žiniomis ir paruošimo sankirtoje profesinę integraciją, per specializuotus kursus, metodinius pamokas ir kursus.

Toks mokymas suteikia prieigą prie daugelio profesijų, kur apskritai kultūros ir mokslo, intelektinės smalsumas, kritinis mąstymas ir analitiniai įgūdžiai yra būtini.... [-]

Prancūzija Angers
Susisiekti su mokykla
Prancūzų kalba
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba