Filter
Bakalauro laipsniai
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Informacinės sistemos Rumunijoje - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Informacinių sistemų studijų programos studentus paruošia gana įvairioms karjeros kryptims. Paprastai į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos su rinkodara bei kitomis verslo funkcijomis glaudžiai susijusios disciplinos, o taip pat ir informacinių technologijų akademiniai dalykai.

Rumunija yra šalis, įsikūrusi Vidurio ir Pietryčių Europoje sankirtoje, ribojasi su Juodąja jūra. Kelionė į Rumuniją lengva iš beveik visų pasaulio dalių, dėl savo padėties, taip pat dėl ​​to, kad ji panaudojama transporto rūšis ir įmonių masyvą. Rumunijos universitetai siūlo didelį pasirinkimą bakalauro ir magistro programų rumunų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Geriausios bakalauro programos - Informacinės sistemos Rumunijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Rumunija

Danubius University

Šios programos tikslas yra parengti specialistus šioje srityje, laikantis Rumunijos poreikius, įvežamų į ES, pakeitimai, turintys įtakos realioje ekonomikoje, vidaus rink ... [+]

Šios programos misija - parengti šios srities specialistus, atsižvelgiant į Rumunijos įstojimo į ES reikalavimus, pokyčius, trukdančius realiajai ekonomikai, vidaus rinkai ir globalizuotame rėmuose.

Mes visiškai užtikriname reikiamas sąlygas, taip pat kapitalizuojame besimokančiųjų patirtį šalies viduje ir už jos ribų, pritaikydami mokymo programas ir dalyko bylas, kad būtų patenkinti reikalavimai, susiję su tapimu ES dalimi, kad bakalauro studijų absolventai galėtų kruopščiai įsisavinti ir gilinti teorines ir praktinių žinių apskaitos srityje, norint įgyti reikalingų žinių, įgūdžių ir įgūdžių.

Profesinė kompetencija, kurią įgijo absolventai, įgiję bakalauro diplomą, yra:... [-]

Rumunija Galați
Rugsėjis 2019
Anglų,Rumunų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba