Filter
Bakalauro laipsniai
Senegalas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Informacinės sistemos Senegale - 2019/2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Informacinių sistemų studijų programos studentus paruošia gana įvairioms karjeros kryptims. Paprastai į šio tipo studijų programas yra įtraukiamos su rinkodara bei kitomis verslo funkcijomis glaudžiai susijusios disciplinos, o taip pat ir informacinių technologijų akademiniai dalykai.

Senegalo aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti daugybę įvairiausių studijų variantų. Per pastaruosius metus šalies universitetai susilaukė gausaus tarptautinių studentų susidomėjimo, nes joje buvo pradėtos kelios programos, skirtos aukštojo mokslo kokybės kėlimui.

Geriausios bakalauro programos - Informacinės sistemos Senegale - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Senegalas

Kitos šios studijų srities programos:
Institut Africain de Management

Leisti bendrovėms suprasti veiklos pagrindus ir atrasti valdymo metodus, naudojamus kontroliuoti organizacijas ir teikti veiksmingą sprendimų priėmimo pagrindas. ... [+]

Leisti bendrovėms suprasti veiklos pagrindus ir atrasti valdymo metodus, naudojamus kontroliuoti organizacijas ir teikti veiksmingą sprendimų priėmimo pagrindas.

Tai dabar jos aplinką, pabrėžiant sąveikos sudėtingumą, sutelkiant dėmesį į matmenys: žmogaus, tarptautinis ir profesionalus.

Iš specializacijų srityse: žmogiškųjų išteklių valdymo, rinkodaros ir verslo inžinerijos, kokybės ir tvaraus vystymosi, komunikacija, Bankininkystės ir finansų inžinerija, audito ir vadybos kontrolė, mikro-finansai, agroverslo, vietos plėtros, transporto logistikos valdymas, HRM

TEISĖ

• Bakalauro • Paraiškos forma • BSAT priėmimo testas • Priežiūra... [-]

Senegalas Dakar
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba