Filter
Bakalauro laipsniai
Ukraina Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Informacinės sistemos Ukrainoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Jeigu domitės rinkodara ar kitomis verslo funkcijomis, o taip pat jaučiate potraukį informacinėms technologijoms, siūlytumėme pasidomėti informacinių sistemų studijų programomis. Kadangi į šio tarpdisciplininio tipo studijų programas yra įtraukiamos gana įvairios akademinės disciplinos, šios studijos studentus paruošia įvairioms karjeros kryptims.

Ukrainos istorija yra ilga ir didžiuotis, o Kijevo Rusios pradžios, kaip labiausiai galinga valstybė viduramžių Europoje. Kapitalas Kijevas yra vienas iš seniausių miestų Rytų Europoje. Aukštasis išsilavinimas Ukrainoje yra arba valstybės finansuojama, ar privati. Daugelis universitetų Ukrainoje suteikti subsidijuojamą būstą "out-of-miesto studentams. Yra studentų iš užsienio Ukrainos universitetuose daug.

Geriausios bakalauro programos - Informacinės sistemos Ukrainoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Informacinės sistemos, Ukraina

National Technical University Of Ukraine

Informatika yra vienas iš svarbiausių ir būtiniausių dabartinės informacinės visuomenės kartos temų, kad ji galėtų atsilaikyti nuo kartų, o kartais ir anksčiau. ... [+]

Apžvalga

Informatika yra vienas iš svarbiausių ir būtiniausių dabartinės informacinės visuomenės kartos temų, kad ji galėtų neatsilikti nuo laiko, o kartais ir anksčiau. Daugybė turimų šiuolaikinių žmonių visuomenės pasiekimų, taip pat beprecedentis jos vystymosi potencialas yra pagrįstas kompiuterių ir programinės įrangos sistemų naudojimu. Informatika ir informatika yra priemonės ir technikos, reikalingos visose žmogaus veiklos srityse. Jie suteikia didelių galimybių daugeliui gyvenimo sričių, didina greitį, gerina kokybę ir produktyvumą, plečia geografinę erdvę.

Žinių sričių ir specialybių pritaikymas kartu su stipriu ir gerbiamu NTUU "KPI" prekės ženklu yra veiksniai, kurie užtikrins ne tik užimtumą, bet ir būsimojo specialisto - Informatikos ir informatikos fakulteto (FICS ) visame pasaulyje.... [-]

Ukraina Kyiv
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba