Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Žiniatinklio kūrimo studijos 2019/2020

Universitetai ir kolegijos siūlo bakalauro laipsnį, kai studentas baigia maždaug 120 kreditų valandų. Šis laipsnis gali sudaryti sėkmingos karjeros tam tikroje srityje ar pramonėje pagrindus arba paruošti studentus magistro arba doktorantūros studijoms.

Kas yra žiniatinklio kūrimo bakalauras? Ši studijų programa padeda besimokantiesiems sėkmingai dalyvauti technologijų pasaulyje, mokydama juos kurti, palaikyti ir populiarinti interneto svetaines bei kitas internetines technologijas. Studentai, norintys studijuoti šioje srityje, turėtų įgyti būtinų įgūdžių sėkmei, rengdami kursus, kuriuose dalyvauja e-komercijos įrankiai, vartotojo sąsajos, naršymas, mobilieji tinklalapiai, interneto teorija, dinaminiai tinklalapiai, kliento pusės programavimas, serverio programavimas, vaizdo įrašai / garso transliavimas ir duomenų bazių kūrimas. Kiekvienas iš šių įgūdžių yra naudingas konkurencingame informacinių technologijų pasaulyje.

Per savo studijas studentai gali įgyti įvairių įgūdžių. Tikėtina, kad tai bus geresni kompiuterių naudojimo ir navigacijos būdai, patobulinti organizaciniai įgūdžiai ir pagerinti kodavimo galimybes, o tai gali būti naudinga profesionaliai ir asmeniškai.

Prieš pasirinkdami mokyklą, studentai turės atlikti keletą išsamių tyrimų apie tai, kiek laipsnio kelias kainuos. Mokymas priklausys nuo mokyklos ir priimančiosios šalies, taip pat nuo to, ar klases mokoma tradicinėse ar internetinėse platformose.

Kadangi šiuolaikinis bendravimas ir rinkodara labai priklauso nuo naudojimosi internetu, studentai gali naudotis daugybe karjeros visame pasaulyje. Kai kuriose iš šių darbų yra kompiuterių programuotojas, kompiuterių sistemų specialistas, vietinio tinklo valdytojas, techninės pagalbos specialistas ir interneto kūrėjas. Žinoma, tai tik keletas labiausiai paplitusių karjeros galimybių. Gali būti daugybė kitų viešųjų paslaugų ir privačių įmonių, kurios naudoja technologijas, kad gautų darbą.

Galite naudotis internetiniais kursais, kad padėtų studentams su šeimomis, darbo vietomis ar kelionių klausimais įgyti tokį laipsnį, kuriuo jie visada svajojo, tuo tarpu vietos ir tarptautinės mokymosi galimybės suteikia tradicinę universitetinę patirtį. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Žiniatinklio kūrimo studijos

bib International College

Ar tweets, pašto ir pašto, interneto parduotuvių, muzikos ir vaizdo transliacijos, tinklo šalių ar programų kinui Bilietai - kompiuteriai yra neatskiriama mūsų gyvenimo d ... [+]

Ar tweets, pašto ir pašto, interneto parduotuvių, muzikos ir vaizdo transliacijos, tinklo šalių ar programų kinui Bilietai - kompiuteriai yra neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Lygiai taip pat tiems, kurie deda visas šias programas tik įmanoma: kompiuterių specialistų. Su kompiuterių mokslo edukologijos kombinezonai su antkrūtiniais jūs niekada prarasti ateities vaizdą, ir tai jūs turite keletą galimybių. Išsami pagrindinių kvalifikacijų, kad mūsų absolventai ieškoma po specialistų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimaiFachhochschulreife (teorinė dalis) arba aukštosios mokyklosSusideda iš Bib-tinkamumo testus (logika bandymo metu), trukmė 1 valandą

ataskaitos... [-]

Vokietija Bergischas Gladbachas Paderbornas Bylefeldas Hanoveris  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba