Filter
Bakalauro laipsniai
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Žiniatinklio kūrimo studijos - Europa - 2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Interneto svetainių kūrimo tyrimas gali būti gera studijų sritis tiems, kurie nori naudotis informacinėmis technologijomis. Tai gali apimti kodavimo nurodymus, tokius kaip HTML ar svetainių kūrimas.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Žiniatinklio kūrimo studijos - Europa - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Žiniatinklio kūrimo studijos, Europa

bib International College

Ar tweets, pašto ir pašto, interneto parduotuvių, muzikos ir vaizdo transliacijos, tinklo šalių ar programų kinui Bilietai - kompiuteriai yra neatskiriama mūsų gyvenimo d ... [+]

Ar tweets, pašto ir pašto, interneto parduotuvių, muzikos ir vaizdo transliacijos, tinklo šalių ar programų kinui Bilietai - kompiuteriai yra neatskiriama mūsų gyvenimo dalis. Lygiai taip pat tiems, kurie deda visas šias programas tik įmanoma: kompiuterių specialistų. Su kompiuterių mokslo edukologijos kombinezonai su antkrūtiniais jūs niekada prarasti ateities vaizdą, ir tai jūs turite keletą galimybių. Išsami pagrindinių kvalifikacijų, kad mūsų absolventai ieškoma po specialistų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimaiFachhochschulreife (teorinė dalis) arba aukštosios mokyklosSusideda iš Bib-tinkamumo testus (logika bandymo metu), trukmė 1 valandą

ataskaitos... [-]

Vokietija Bergischas Gladbachas Paderbornas Bylefeldas Hanoveris  + 1 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Vokiečių
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba