Filter
Bakalauro laipsniai
Ispanija Segovia Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausios bakalauro studijos in Segovia Ispanija 2019

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Segovija miesto yra Segovia provincijoje, Ispanijos sostinės. Mieste yra daugiau nei 6 muziejuose. Segovija mieste yra švietimo įstaigų skaičius; keletas Pirminio, antrinio ir universitetuose.

Palyginti bakalauro programas in Segovia Ispanijoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

IE University

Mūsų studijų programos yra pripažintas labiausiai prestižinių asociacijų atitinkamose srityse ir siūlo mokymo metodus ir priemones, kurios būtų pritaikytos prie savo prof ... [+]

Mūsų studijų programos yra pripažintas labiausiai prestižinių asociacijų atitinkamose srityse ir siūlo mokymo metodus ir priemones, kurios būtų pritaikytos prie savo profesinius interesus ir siekius įvairovė.

Programų sąrašas

Bakalauras Architektūros Bakalauras Verslo Administravimo Bakalauras Bendravimas Bakalauro dizainas Bakalauras informacinių sistemų valdymo Bakalauras Tarptautinių santykių Bakalauras Įstatymų (LL.B.) Bakalauras Politika, teisės ir ekonomikos (AMA) Bakalauras Psichologijos Dual Laipsnis Verslo administravimo + Tarptautinių santykių Dual Laipsnis Verslo administravimo + įstatymų Dual Laipsnis įstatymų ir tarptautinių santykių Bakalauras Architektūros ... [-]
Ispanija Madrid Segovia
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba