BACHELORSTUDIES

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Segovija Ispanija 2020/2021

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Segovija miesto yra Segovia provincijoje, Ispanijos sostinės. Mieste yra daugiau nei 6 muziejuose. Segovija mieste yra švietimo įstaigų skaičius; keletas Pirminio, antrinio ir universitetuose.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Segovija Ispanijoje 2020/2021

Rezultatai Filter

Bakalauro programos

IE University
Bakalauras
<
Dieninės
<
4&nbsp;-&nbsp;5 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Mūsų studijų programos yra pripažintas labiausiai prestižinių asociacijų atitinkamose srityse ir siūlo mokymo metodus ir priemones, kurios būtų pritaikytos prie savo profesini ...

Skaityti daugiau