Filter
Bakalauro laipsniai
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Jūrų inžinerijos studijos Ispanijoje - 2019/2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Jūrų inžinerijos programas gali mokyti studentus, kaip sukurti laivų ir statinių, kurie egzistuoja pusiausvyra su stipriomis pajėgomis vandenyno įvairovė. Kursai gali būti sukurti ir įgyvendinti įvairių struktūrų, pavyzdžiui, laivų ir kasybos platformų.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Geriausios bakalauro programos - Jūrų inžinerijos studijos Ispanijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Jūrų inžinerijos studijos, Ispanija

Kitos šios studijų srities programos:
Universidade da Coruña

Laipsnis Naval ir Oceanic inžinerijos susijęs su projektavimo, planavimo, projektavimo ir statybos plūduriuojanti amatų ir jų varymo sistemos ir kitų pagalbinių sistemų, ... [+]

Įdiegimas

The Laipsnis Naval ir Oceanic inžinerijos pasiūlymai su projektavimo, planavimo, projektavimo ir statybos plūduriuojanti amatų ir jų varymo sistemos ir kitų pagalbinių sistemų, reikalingų laivų, naftos platformose, ir net vėjo jėgainių.

Šis sertifikatas apima inžinerijos funkcijas, įskaitant kūrybinis dizainas laivo ir plūdriųjų konstrukcijų, taikomuosius mokslinius tyrimus, techninės plėtros projektavimo, statybos ir gamybos valdymo centrų kintama medžiaga (laivų statyklos) srityse. Taip pat priežiūros ir remonto iš jų.

Kodėl studijuoti laipsnį

Rasė be sustojimo... Per ketverius metus mes labai kvalifikuoti ir pasirengę naudotis darbo rinką aukštos paklausos daugelio profesionalių veiklos srityse.... [-]

Ispanija Ferrol
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba