BACHELORSTUDIES

Geriausios bakalauro studijos jungtinėse Amerikos Ocala Jungtinės Amerikos Valstijos 2021

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Švietimas Jungtinėse Amerikos Valstijose daugiausia teikia viešajame sektoriuje, kontrolės ir finansavimo ateinančiais iš trijų lygių: valstybės, vietos ir federalinės, ta pačia tvarka.Bendrieji reikalavimai studijuoti į aukštojo mokslo lygio Jungtinėse Valstijose bus įtraukti savo primimo esė (taip pat žinomas kaip tikslo ar asmeninio pareiškimo ataskaita), akademinė pažyma, rekomendacijos / rekomendacinius laiškus, kalbos testai

Ocala yra apskrities sėdynės Marion County, įsikūręs Floridoje, JAV. Ocala aukštojo mokslo paslaugų teikėjai siūlo 2 metų ir ketverių metų laipsnius verslo, konsultavimo ir finansų. Miestas taip pat namo gerai Žinomas kolegijose kuris turi 21 universitetų.

Palyginti bakalauro programas jungtinėse Amerikos Ocala Jungtinėse Amerikos Valstijose 2021

Rezultatai Filter

Bakalauro (BAS) verslo ir organizacinių valdymo (su pasirenkamais koncentracija)

College of Central Florida
Bakalauras
Rgs. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

SF siūlo taikomųjų mokslų bakalauro verslo ir organizacinių valdymo, taip pat penkių specializacijas.

Skaityti daugiau

Bakalauro (BAS) ankstyvojo ugdymo

College of Central Florida
BSc
Rgs. 2021
<
Dieninės
Anglų
Universiteto miestelis

Domina padaryti skirtumą mūsų pasaulyje rytoj auklėti vaikus šiandien? Apsvarstykite galimybę gauti savo bakalauro laipsnį ankstyvojo ugdymo.

Skaityti daugiau