Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Jurisprudencija 2019/2020

Bakalauro programa yra programa, skirta suplanuoti aukštojo mokslo pagrindus. Tokia programa paprastai trunka ketverius metus, iš kurių du studentai gali praleisti bendrojo lavinimo mokymą.

Kas yra teisės fakulteto bakalauro laipsnis? Teisės fakulteto programa skirta mokyti dalyvius apie įstatymą. Šios programos studentai dažniausiai siekia tapti advokatais, politikais ir teisėjais arba nori dirbti viešai, kur reikalingos išsamios teisės ir politikos žinios. Kursai gali būti skirti politikos formavimui, teisinei sistemai kaip visumai, teisėsaugai ir teisinių normų analizei. Mokiniai gali išmokti parengti teisiškai patikimus dokumentus ir rinkti bei analizuoti informaciją. Jie taip pat gali sužinoti, kaip teisė perduodama iš valstybės į valstybę ar šalį į šalį, ir kaip išversti užsienio teisinius dokumentus, kad jie visoms auditorijoms išliktų tokia pati.

Asmenys, studijuojantys jurisprudenciją, paprastai turi stiprią moralinę charakterį, veiksmingus kritinio mąstymo įgūdžius ir išskirtinius analitinius gebėjimus. Stiprus moralinis bruožas gali paskatinti asmenis tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime, o pastarieji du įgūdžiai gali būti naudingi bet kurioje srityje.

Teisės fakulteto bakalauro kaina gali labai skirtis. Veiksniai, galintys turėti įtakos galutinei mokymosi kaina, yra vieta, mokykla ir programos trukmė. Prieš kreipdamiesi, suinteresuoti kandidatai turėtų konsultuotis su patarėju.

Asmenys, baigę jurisprudenciją, gali sužinoti, kad jie turi keletą įdomių karjeros galimybių. Kai kurie absolventai gali tapti teismo advokatais, o kiti gali rasti malonumą dirbti už scenų rengiant teisinius dokumentus ir sutartis. Kai kurie asmenys gali siekti teisėjo karjeros, o kiti gali kreiptis į teisėsaugą.

Yra daug institucijų, kuriose yra jurisprudencijos programa, daugelis siūlo kursus internete. Norėdami sužinoti daugiau apie programas šalia jūsų, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Jurisprudencija

Baltic Humanitarian Institute

Pagrindinis tikslas fakulteto - rengimas bakalaurai teisę, laikantis valstybinių švietimo standartų studentams, kurie nekalba rusų kalbą, stoti į kursus reikalavimus / pr ... [+]

Pagrindinis tikslas fakulteto - rengimas bakalauro teisės pagal valstybinių švietimo standartų reikalavimus, licencijos numeris 0000827 serijos 90L01 raj. Taškų 0770 birželio 18, 2013 ir sertifikatas narėje akreditavimą serijos BB numeris 000932 (reg. Kambarių skaičius 0922 iš 25.04.2011 mieste)

Profesinės veiklos absolventų plotas

teisinės paslaugos įvairiose pramonės šakose, srityse ir nuosavybės formų; bankai, vertybinių popierių biržos, draudimo ir investicinių bendrovių, konsultacinių firmų, propagavimo, notaras.

Kryptis "įstatymą" Fakultete įgyvendinamos mokymo profilius:

civilinis Viešojo juridinio Tarptautinė teisinė

Pagrindiniai dalykai: teorija Valstybės ir teisės istorija valstybės ir teisės Rusijoje istorija valstybės ir teisės užsienio šalių, Konstitucinės teisės į Rusijos Federacijos civilinės teisės, baudžiamosios teisės, iš notarų, mokesčių teisė užsiėmimams.... [-]

Rusija Sankt Peterburgas
Rugsėjis 2020
Rusijos
Dieninės
Ištęstinės
4 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International University

Teisės fakultetas buvo įkurtas 1994 metais. Nuo to laiko jis baigė daugiau nei 2500 specialistų, kurie šiuo metu dirba valstybinėse ir privačiose organizacijose, teisinin ... [+]

Bakalauro Jurisprudencija

Teisės fakultetas buvo įkurtas 1994 metais. Nuo to laiko jis baigė daugiau nei 2500 specialistų, kurie šiuo metu dirba valstybinėse ir privačiose organizacijose, teisininkai, advokatai ir notarai, skaito paskaitas ne aukštojo mokslo institucijoms, ir dirbti kaip su pareigūnais prie nacionalinių prokuratūrų įstaigų ir teisėsaugos institucijų. Šiuo metu yra 1673 studentai iš dieninių ir nuotolinis mokymas programas fakulteto.

Teisės fakultetas turi keturis departamentus:

Departamento Privatinės teisės Departamento Viešosios teisės Istorijos fakultete teisės ir humanitarinių Tarptautinės teisės katedra

Pagrindinis

... [-]
Baltarusija Minskas
Rugsėjis 2020
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba