BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Komercija Prancūzijoje - 2021

Šiandien 's ekonomika nuolat auga labiau globalizuotas, atverti rinkas anksčiau nepasiekiamas raidą, bet taip pat kartais sukuriant didesnę konkurencijos lygį. Prekybos studentų Prancūzijoje bakalauras atėjo suprasti mūsų dabartinę rinkos svyravimo pobūdį, plėtoti žinių ir įgūdžių, būtinų sėkmingai karjeros pozicijas verslo pasaulyje, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių, konsultavimo, verslumo, apskaitos, rinkodaros, finansų diapazone , politika, verslo etika, statistiniai duomenys ir rizikos valdymas, among others.

Bakalauras Commerce programų Prancūzija pastaruosius trejus ketverius metus, besivystančiose vadybos įgūdžių spektrą, tuo pat metu orientuotą kompetencijos konkrečioje specializacijos srityje. Stažuotės, ar kooperatyvui, švietimo, taip pat Prekybos programų bakalauro, nes jie suteikia galimybę studentams pasiekti praktinę darbo patirtį per vedlį, atspindinčios akademiniais.Tarptautinės prekybos Tarptautinio verslo mokykloje Paryžiuje Europos bakalauras naudoja keletą individualių ir grupinių projektų, atvejų tyrimai ir aukšto lygio komunikacijos tarp darbuotojų ir studentų plėtoti esminius įgūdžius.

Jei Jus sudomino sužinoti daugiau apie savo kelią link sekančio žingsnio komercijos karjeros, slinkite žemyn ir skaityti apie bakalauro Prekybos programų Prancūzijoje. 

2 Rezultatai Komercija, Prancūzija Filter

Tarptautinės komercijos bakalaurai

ESC Amiens School of Management
Bakalauras
<
Dieninės
<
3 metai
Anglų
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis

„ESC Amiens“ vadybos ir rinkodaros bakalauras yra diplomas, kurį aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų ministerija (MESRI) skiria pagal Komisijos parengtą Formations ...

Skaityti daugiau

Bachelor Luxury - prekybos sandoriai

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE
Bakalauras
<
Dieninės
<
3 metai
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis

Pirmas tarp geriausių licencijų / prabangių bakalaurų, „Luxury Bachelor“ yra trejų metų profesinio mokymo kursas, leidžiantis integruoti prabangius namus arba integruoti „Sup ...

Skaityti daugiau