BACHELORSTUDIES.LT

Bakalauro laipsnis - Komercinė piloto licencija 2019/2020

Tęsdami savo išsilavinimą, yra keletas būdų, kuriuos reikia apsvarstyti. Bakalauro laipsnis gali užtrukti keletą metų baigti, suteikiant jums žinių siekti įvairių sričių ir karjeros.

Kas yra komercinio bandomosios licencijos bakalauro laipsnis? Tokiose programose studentai gali sužinoti, kaip skristi ir valdyti bet kokią pageidaujamą oro liniją. Lėktuvo treniruotės yra pagrindinis dėmesys, naudojant ir imituotus skrydžius, ir tikrus orlaivius, kad mokiniai galėtų pasimėgauti ir mokytis skraidyti lėktuvais. Studentai paprastai dirba nuo mažesnių amatų iki didesnių keleivinių lėktuvų, suteikiant jiems daug laiko ir patirties, kol galiausiai galės dirbti komerciniais ir keleiviais.

Asmenys, turintys komercinio bandomosios licencijos bakalauro, gali išmokti puikių valdymo įgūdžių, kurie gali padėti jų kasdieniame gyvenime. Jie taip pat gali išmokti plaukioti su daugybe orlaivių ir gauti aiškų supratimą apie lėktuvo navigaciją.

Programos užbaigimo laikas gali skirtis nuo vienerių iki ketverių metų. Kainos taip pat gali skirtis priklausomai nuo kursų trukmės ir universiteto, kuriame lankotės.

Komercinės bandomosios licencijos bakalauras gali tapti pilotais daugybėje sričių. Komercinis pilotas gali skraidyti keleivių lėktuvams, gabenantiems žmones visame pasaulyje. Taip pat yra galimybė transportuoti paketus laivybos kompanijoms. Nors pilotas yra akivaizdus pasirinkimas, yra ir karjera, pavyzdžiui, oro linijų vadovai, kurie daugiau dėmesio skiria pramonei, ir oro eismo valdytojai, kurie dirba už scenų, kad būtų užtikrintas sklandus ir saugus skrydis.

Nors komercinio bandomosios licencijos bakalauras apima mokymą skraidyti, yra keletas vietų, kuriose toks mokymas yra prieinamas. Taip pat yra ir internetinių variantų, skirtų užsiėmimams parengti prieš skrydžio treniruotes. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

2 Rezultatai Komercinė piloto licencija Filter

Bakalauro techninio eksploatavimo orlaivių aviacijos elektroniką ir elektros sistemų (inžinieriaus)

Georgian Aviation University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugpjūtis 2020 Gruzija Tbilisis

Fakulteto inžinerijos rengia specialistus bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius su Major: Techninė išnaudojimą Orlaivių aviacijos elektroniką ir elektros sistemų (inžinieriaus).

Bakalauro skrydžio išnaudojimo orlaivių (pilotas)

Georgian Aviation University
Universiteto miestelis Dieninės 4 metai Rugpjūtis 2020 Gruzija Tbilisis

Fakultetas oro transporto skrydžių išnaudojimo rengia aviacijos specialistus bakalauro pagrindinių skrydžio išnaudojimo orlaivių (komercinės aviacijos piloto). Profesinio mokymo programos privataus ir komercinio piloto mokymas yra taip pat prieinama.