BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti Ištęstinės studijos bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai - jungtinėse Amerikos Prague 6 Čekija - 2020

Bakalauro laipsnis - tai akademinio pasaulio pagrindas. Jis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia nuo trejų iki septynerių metų trunkančias pirmosios akademinės pakopos studijas. Įvairiausias bakalauro studijų programas studentams siūlo viso pasaulio aukštojo mokslo įstaigos. Vidurinį mokslą pabaigę absolventai gali rinktis iš itin ilgo studijų sąrašo ir stoti į įvairiausias specialybes nuo menų iki kvantinės fizikos.

Kompiuterijos mokslo pagrindai buvo išrasti dar gerokai prieš pirmojo kompiuterio sukūrimo datą. Pavyzdžiui, algoritmai, kurie yra naudojami kompiuterinėse technologijomis buvo sukurti dar prieš kelis šimtus metų. Pavyzdžiui, viena iš sanskrito algoritmo knygų buvo parašyta netgi 800-aisiais metais prieš Kristų.

Čekija yra Europos širdyje yra Slovakijos, Austrijos, Vokietijos, Lenkijos kaimynė. Čekijos universitetų siūlo ilgalaikę reputaciją ir įdomių specializacijų.

Prašyti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos bakalauro programas - Kompiuterijos mokslai - jungtinėse Amerikos Prague 6 Čekijoje - 2020

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Prague 6 Filter

Bachelor in Electrical Engineering and Computer Science

Czech Technical University in Prague
Bakalauras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
3 metai
31 Kov. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

EECS graduates get wide and very versatile theoretical preparation in fundamental engineering disciplines such as both discrete and continuous mathematics, physics, algorithms ...

Skaityti daugiau