Filter
Bakalauro laipsniai
Azerbaidžanas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Azerbaidžiane - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Absolventai bakalauro laipsnį kompiuterinių mokslų turės skirtingų karjera atviras. Jie gali dirbti įvairiose srityse ir pramonės. Tokie kaip bioinformatikos, tinklai, žaidimų ar dirbtinis intelektas. Kompiuterių mokslininkai yra mokomi apie kompiuterinės teorija ir jos taikymas skirtingose ​​aplinkose.

Azerbaidžanas aukštasis mokslas ne tik pritraukė šalies piliečius, bet ir užsienio studentams ypač iš Artimųjų Rytų ir Azijos. Dauguma mokymo programas mokoma arabų kalba. Tai pašalina bet kokią kalbą kliūtis užsienio studentams, Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje, kur arabų kalba.

Geriausios bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Azerbaidžiane - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Azerbaidžanas

Nakhchivan University

Mūsų akademinė programa, kuri buvo sukurta atsižvelgiant į amžiaus reikalavimus; Tai taip pat leidžia studentams plėtoti save kaip matematiką, turinčią kompiuterines tech ... [+]

Mūsų akademinė programa, kuri buvo sukurta atsižvelgiant į amžiaus reikalavimus; Tai taip pat leidžia studentams plėtoti save kaip matematiką, turinčią kompiuterines technologijas, plėtojant pagrindines matematikos ir kompiuterių žinias su privalomais kursais ir pasirenkamuosius kursus su įvairiais studentais, atitinkančius jų karjeros ir verslo tikslus. Mūsų programos tikslas - suteikti studentams matematinę perspektyvą, atitinkančią šiuolaikines matematikos ir informatikos idėjas.

išsamesnės informacijos: iro@nu.edu.az

[-]
Azerbaidžanas Nakhchivanas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Khazar University

Kompiuterių inžinerijos programos bakalauras suteikia pažangias žinias ir įgūdžius, susijusius su skaitmeniniu dizainu, kompiuterine įranga ir architektūra, programine įr ... [+]

Kompiuterių inžinerijos programos bakalauras suteikia pažangias žinias ir įgūdžius, susijusius su skaitmeniniu dizainu, kompiuterine įranga ir architektūra, programine įranga ir programavimu, taip pat aparatūros ir programinės įrangos tarpusavio ryšiais. Ši programa skirta studentų poreikiams tenkinti, sukuriant tvirtą jų karjeros plėtros platformą.

Mokymo programa apima tokias sritis kaip:

Kompiuterių architektūraProgramavimo kalbosAlgoritmaiOperacinės sistemosKompiuterių tinklaiDirbtinis intelektasSignalai ir sistemosIntegriniai grandynaiĮrenginio naudojimas [-]
Azerbaidžanas Baku
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba