Filter
Bakalauro laipsniai
Botsvana Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Botsvanoje - 2019/2020

Bakalauro studijų laipsnis yra suteikiamas tiems studentams, kurie sėkmingai pabaigia visus jų pasirinktos specialybės dalykus, ir išlaiko baigiamuosius egzaminus ar sėkmingai apsigina baigiamąjį bakalauro darbą. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos, šalies, kurioje studentai nori mokytis, bei konkrečios studijų programos, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Kartu su nuolat populiarėjančiomis bei tobulėjančiomis technologijomis, kompiuterijos mokslai kasmet tampa vis populiaresni visame pasaulyje. Šias studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja praktinį įvairiausių technologijų pritaikymą, o taip pat gilinasi ir į technologijų teorijas. Be to, jie studijuoja ir algoritmus, kurie yra skirti gauti, apdoroti bei pateikti įvairius duomenis bei informaciją.    

Botsvana įsikūręs pietinėje Afrikoje ir padarė didelę pažangą kuriant jos aukštojo mokslo sistemai. Deimantų atradimas gerokai padidėjo pajamos už tautą, ir daug šios pajamos buvo nukreiptų į gerinimas mokyklose ir kolegijose.

Geriausios bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Botsvanoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Botsvana

Botswana International University Of Science And Technology

Kursas supažindins studentus su elektros, kompiuterių ir telekomunikacijų inžinerijos mokslo ir matematikos koncepcijomis, teorijomis ir principais įvairioms šiuolaikinėm ... [+]

Yra tik keletas šiuolaikinės visuomenės aspektų, kurie neturi įtakos kompiuteriams ir telekomunikacijoms. Kompiuterių inžinerija atvėrė daugybę šiuolaikinių patogumų, tokių kaip mikrobangų krosnelės, mobilieji telefonai, aukštos ir ultra-raiškos televizoriai, pramogos ir automatizuotos sistemos, belaidės didelės spartos interneto technologijos, kurias valdo kompiuterinės sistemos. Inžinierių, kurie specializuojasi kompiuterių ir telekomunikacijų inžinerijos srityje, pagrindinė informacija yra per trumpą ir didelį atstumą per laidinius ir belaidžius tinklus, o tokių duomenų saugumas, tinklai, elektros linijos ir elektros paskirstymas yra svarbiausi. Kadangi pasaulis žengia į žinių ekonomiką, paklausa aukšto lygio kvalifikacijoms išaugo eksponentiškai. Kompiuterių ir telekomunikacijų revoliucija ypač turi įtakos ekonomikos augimui Afrikoje ir visame pasaulyje.... [-]

Botsvana Palapye
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba