Filter
Bakalauro laipsniai
Palestinos valstybė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Palestiniečių Teritorijoje - 2019/2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Kartu su nuolat populiarėjančiomis bei tobulėjančiomis technologijomis, kompiuterijos mokslai kasmet tampa vis populiaresni visame pasaulyje. Šias studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja praktinį įvairiausių technologijų pritaikymą, o taip pat gilinasi ir į technologijų teorijas. Be to, jie studijuoja ir algoritmus, kurie yra skirti gauti, apdoroti bei pateikti įvairius duomenis bei informaciją.    

Iš aukštųjų mokyklų skaičius, atsirado pastaraisiais metais visoje palestiniečių teritorijose ir Gazos ruože. Nors jaunas, šie įrenginiai gali pasiūlyti įvairiausių programų vietos ir užsienio studentams.

Geriausios bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Palestiniečių Teritorijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Palestinos valstybė

Palestine Polytechnic University

CITCE siekia būti pripažinta dėl savo gebėjimo pereiti informacinių technologijų specialistams ir kompiuterių inžinierių, kurie siekiama aptarnauti Palestinos bendruomenė ... [+]

CITCE siekia būti pripažinta dėl savo gebėjimo pereiti informacinių technologijų specialistams ir kompiuterių inžinierių, kurie siekiama aptarnauti Palestinos bendruomenės IT. Priklausomai nuo jos kvalifikuota dėstytojų ir darbuotojų, kolegija siekia būti viena iš nacionalinių realizavimo mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų.

kompiuterių inžinerijos

Programa orientuota į techninius aspektus kompiuterinės įrangos, įterptinių sistemų ir programinės įrangos projektavimas. Programa yra kursai įvairių sričių, pavyzdžiui: kompiuterinių sistemų projektavimas (Digital sistemas, kompiuterinę organizavimą ir architektūrą, ir įterptųjų sistemų) kompiuterių tinklais (laidinių ir bevielių tinklų ir interneto) ir programinės įrangos projektavimas ir programas (programavimo kalbas, programinės įrangos inžinerijos, tt). Be jų vyresnieji studijų, studentai atlieka baigimo projektą, kur jie tikisi sukurti ir įgyvendinti sistemą, kuri išsprendžia iš anksto problemą.... [-]

Palestinos valstybė Hebronas
Rugpjūtis 2020
Anglų,Arabic (Jordan)
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba