Filter
Bakalauro laipsniai
Pietų Korėja Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Pietų Korėjoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Kompiuterijos mokslo pagrindai buvo išrasti dar gerokai prieš pirmojo kompiuterio sukūrimo datą. Pavyzdžiui, algoritmai, kurie yra naudojami kompiuterinėse technologijomis buvo sukurti dar prieš kelis šimtus metų. Pavyzdžiui, viena iš sanskrito algoritmo knygų buvo parašyta netgi 800-aisiais metais prieš Kristų.

Pietų Korėja, oficialiai Korėjos Respublika, yra suvereni šalis, esanti pietinėje Korėjos pusiasalio. Vardas "Korėja " yra kilęs iš Goryeo, dinastija, kuri valdė viduramžiais. Pietų Korėja yra dabar liberali demokratija ir ekonominė jėga. Labiausiai prestižinių išsamūs universitetai Seulo nacionalinio universiteto Korėja Išplėstinė instituto mokslo ir technologijų, Yonsei universitetas ir Korėjos universiteto.

Geriausios bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Pietų Korėjoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Pietų Korėja

Kitos šios studijų srities programos:
SUNY Korea

Kompiuterių mokslas yra kompiuterinių sistemų, įskaitant kompiuterių architektūra, plėtros kompiuterinės programinės įrangos, informacijos apdorojimas, kompiuterių progra ... [+]

Kompiuterių mokslas yra kompiuterinių sistemų, įskaitant kompiuterių architektūra, plėtros kompiuterinės programinės įrangos, informacijos apdorojimas, kompiuterių programų, algoritminės problemų sprendimo, ir matematinius pagrindus drausmės tyrimas.

Kompiuterių Mokslas pagrindinis suteikia profesinį išsilavinimą informatikos parengti studentą studijuojant arba A skaičiavimo srityje karjerą. Studentai mokosi sąvokas ir įgūdžius, reikalingus projektavimo, programavimo, ir taikant kompiuterines sistemas, o taip pat mokymosi teorinius ir matematinius pagrindus kompiuterių mokslo. Jie turi pakankamai laisvės programoje vykdyti kitus akademinius interesus laisvųjų menų, mokslų ir inžinerijos, kad papildytų savo tyrimą kompiuterių mokslo. Kompiuterių Mokslinė programa Stony Brook universiteto, kuris suny Korėjos programa atidžiai seka yra akredituota pagal Kompiuterija akreditavimo komisijos ABET.... [-]

Pietų Korėja Inčonas
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba