Filter
Bakalauro laipsniai
Tailandas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Tailande - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Kartu su nuolat populiarėjančiomis bei tobulėjančiomis technologijomis, kompiuterijos mokslai kasmet tampa vis populiaresni visame pasaulyje. Šias studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja praktinį įvairiausių technologijų pritaikymą, o taip pat gilinasi ir į technologijų teorijas. Be to, jie studijuoja ir algoritmus, kurie yra skirti gauti, apdoroti bei pateikti įvairius duomenis bei informaciją.    

Tailandas (ประเทศไทย), oficialiai Tailando (ราช อาณาจักร ไทย) Karalystė yra Pietryčių Azijoje šalis, pakrantės apie Andamanų jūra ir Tailando įlankos. Kapitalo Bankokas yra ne daug lankytojų 'maršrutus pradžios, ir nors modernus miestas, ji turi turtingą kultūros paveldą.

Geriausios bakalauro programos - Kompiuterijos mokslai Tailande - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Kompiuterijos mokslai, Tailandas

Media Design School

Programinės įrangos inžinerijos (Žaidimas programavimo) bakalauras yra tik laipsnio tokio pobūdžio Naujosios Zelandijos ir pristato gerai išvystyta techninė žinių bazę ir ... [+]

Tapdami žaidimų Programuotojas, Jūs išmoksite geriausias, o daro. Jūs kodas, jums amatų ir, galų gale, jums pereiti su žaidimų portfelį, kaip niekas kitas. Pagal Jūsų trečius metus ne Žiniasklaida Projektavimo mokyklos pabaigoje, jūs dirbote su kitais mąstančių programuotojų ir menininkų sukurti pramonės lygiu žaidimą, suteikiant Jums geriausią Showreel ateityje pradėti savo profesinę karjerą.

Dar geriau, Žiniasklaida Projektavimo mokykla yra vienintelė mokykla Naujojoje Zelandijoje, kuris bendradarbiauja su Sony Computer Entertainment Europe PlayStation pirmoji mokslo plėtros programa, Suteikiant mūsų studentams galimybę plėtoti žaidimus PlayStation platformoje.... [-]

Tailandas Bankokas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Webster University Thailand Campus

Absolventų šią programą, bus universalus specialistai, kurie gali išspręsti problemas, kurios keltų grėsmę organizacijai; jie sudarys vidaus IT personalas stuburą. ... [+]

Studentai šią dur yra orientuota į priėmimo kompiuterinė sistema atlieka savo aukščiausiu lygiu. Jie bus įgusti programavimo ir suprasti geriausius naudojimo aparato. Šie asmenys taps IT specialistai, kurie nuolat infrastruktūros veikimą. Jie bus kvalifikuoti sukurti naujas sistemas, taip pat atsižvelgdamas įgūdžius išlaikyti ir atnaujinti senesnius sistemas.

Absolventų šią programą, bus universalus specialistai, kurie gali išspręsti problemas, kurios keltų grėsmę organizacijai; jie sudarys vidaus IT personalas stuburą.

Mokymosi rezultatai Studentai turės įrodyti kritinį mąstymą kompiuterių mokslo srityje. Studentai turės pademonstruoti gebėjimą spręsti problemas, susijusias su programos turinį. Studentai turės įrodyti sąvokas ir principus, programinės įrangos sistemų supratimą. Studentai turės analizuoti, projektuoti ir dokumentuoti sistemos komponentas, taikant atitinkamus informatikos metodus ir modelius. Studentai turės pateikti oficialų pristatymą programinės įrangos sistemos projektą, įskaitant darbo taikymo demonstravimas. Studentai turės įrodyti išsamių žinių pažangių programinės įrangos kūrimo metodus. Laipsnio reikalavimus ... [-]
Tailandas Bankokas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba