Filter
Bakalauro laipsniai
Turkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Kompiuterinių technologijų studijos Turkijoje - 2019

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Kompiuterijos bakalauro studijas pasirinkę studentai savo studijų metu paprastai nagrinėja įvairiausias ir gana plačias su informacinėmis technologijomis susijusias temas, tokias kaip elektronikos produktų dizainas, kompiuteriniai tinklai, programinės įrangos veikimo principai ir t.t. Šias studijas pabaigę specialistai dažniausiai geba programuoti ir dirbti su įvairiomis programinėmis įrangomis, tad jie tampa paklausūs įvairiausiose darbo srityse.

Turkija, oficialiai Turkijos Respublika yra Tarpžemyninį šalis, įsikūrusi daugiausia Anatolijos Vakarų Azijoje ir Rytų Trakijos Pietryčių Europoje. Daugelis Turkijos universitetai (viešųjų ir privačiųjų) dalyvauja visos Europos studentų mainų programas ("Socrates", "Erasmus", ir pan.) Kai kurie taip pat yra sudariusios susitarimus su ne Europos universitetų, taip pat.

Geriausios bakalauro programos - Kompiuterinių technologijų studijos Turkijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kompiuterinių technologijų studijos, Turkija

Bilkent University

Kompiuterinių technologijų ir informacinių sistemų katedra sukūrė savo mokymo programą, skirtą studentams įgyti praktinės patirties, taip pat žinias ir požiūrį, įgytas pr ... [+]

Kompiuterinių technologijų ir informacinių sistemų katedra sukūrė savo mokymo programą, skirtą studentams įgyti praktinės patirties, taip pat žinias ir požiūrį, įgytas programinės įrangos koncentruoto mokymo. Absolventai įeina į darbo rinką, turėdami stiprių įgūdžių technologijų, analizės, komunikacijos ir verslo srityse. Programa vadovaujamasi taikomu požiūriu ir reikalauja kas savaitę laboratorinių valandų, kurios sudaro beveik trečdalį visų kredito valandų. Praktinių studijų programos ir pusmečio trukmės pramonės mokymo projektas dar labiau sustiprina mokymo programą.

Kodėl studijuoti Bilkent UniversityBilkent University buvo įkurtas siekiant sukurti mokymosi ir intelektinio augimo aplinką, apimančią mokslus, technologijas, humanitarinius mokslus ir menus.... [-]
Turkija Ankara
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba