Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Kompiuterinio modeliavimo studijos 2019/2020

Norėdami įgyti bakalauro laipsnį, studentai paprastai turi užpildyti ketverių metų kursinių darbų vertę. Pirmoji pusė paprastai skiriama bendriesiems kursams įvairiose disciplinose, o paskutinis pusės laipsnis gali būti skiriamas daugiausia dėmesio skiriant užsiėmimams studijuoti.

Kas yra kompiuterinio modeliavimo bakalauro laipsnis? Kompiuterinio modeliavimo bakalauras - tai laipsnis, kuris moko studentus apie pastangų procesą, pavyzdžiui, žaidimų kūrimą, programavimą ir programinės įrangos kūrimą. Ši studijų programa padės jums atlikti tokius užsiėmimus su mokymo programomis, skirtomis įvairioms kompiuterių modeliavimo programoms. Kai kurias klases, kurias galite atlikti, gali būti "Įvadas į žaidimų teoriją", "Programavimas ir modeliavimas" bei "Programinės įrangos kūrimo metodai".

Kompiuterinio modeliavimo bakalauro teikiama nauda yra nuo bendrų įgūdžių ugdymo iki pritaikytų jūsų specialybės žinių. Galite tikėtis, kad sukursite kompiuterio įgūdžius ir pagerinsite savo kodavimo įgūdžius.

Kiekvienas, kuris rimtai svarsto šį laipsnį, natūraliai stebės, kas kainuoja. Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo mokyklos, kurioje jūs užsiregistruosite, už mokslą ir kitus veiksnius. Daugiau sužinosite tiesiogiai susisiekę su mokyklos priėmimo biuru.

Karjera absolventams, turintiems kompiuterinio modeliavimo bakalaurą, apima keletą IT ir technologijų pozicijų. Kadangi suprasite programavimo simuliatorių principus, galite rasti darbą kaip programinės įrangos programuotojas. Jūsų įgūdžiai taip pat taps jums tokiais darbais kaip kūrybinių skaičiavimų vadybininkas, modeliavimo plėtros koordinatorius ar IT vadybininkas. Net jei nesate ieškote darbo, tiesiogiai susijusio su kompiuteriniu modeliu, jūsų pažinimas apie technologijas atneš jums daugelio darbdavių patrauklumą.

Norint realizuoti savo potencialą ir reikalauti tokių galimybių, turite rasti tinkamą mokyklą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Kompiuterinio modeliavimo studijos

DigiPen Institute of Technology

Mokslų bakalauro Computer Science Realaus laiko interaktyvios modeliavimas yra ketverių metų kompiuterių mokslo laipsnis sutelkiant dėmesį į techninius aspektus kompiuter ... [+]

Mokslų bakalauro Computer Science Realaus laiko interaktyvios modeliavimas yra ketverių metų kompiuterių mokslo laipsnis sutelkiant dėmesį į techninius aspektus kompiuterinės grafikos ir modeliavimas. Studentai pradėti tvirtą pagrindą matematikos, fizikos ir programavimo, tada tas žinias taikyti metinių komandos pagrindu projektams, kuriuose jie dizainas, programos, testavimas ir galiausiai paleisti savo visiškai grotinų žaidimai visuomenei. Tie, kurie sėkmingai užbaigti kompiuterinių mokslų bakalauro Real-Time Interaktyvus modeliavimo programa bus įgijo žinias ir įgūdžius, kad galėtų gaminti labai sudėtingos programinės įrangos sistemas profesinės lygiu.

Informacija apie priėmimą ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Redmondas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba