close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Bakalauro laipsnis - Kompiuterinio modeliavimo studijos 2020

Norėdami įgyti bakalauro laipsnį, studentai paprastai turi užpildyti ketverių metų kursinių darbų vertę. Pirmoji pusė paprastai skiriama bendriesiems kursams įvairiose disciplinose, o paskutinis pusės laipsnis gali būti skiriamas daugiausia dėmesio skiriant užsiėmimams studijuoti. Kas yra kompiuterinio modeliavimo bakalauro laipsnis? Kompiuterinio modeliavimo bakalauras - tai lai… Skaityti daugiau

Norėdami įgyti bakalauro laipsnį, studentai paprastai turi užpildyti ketverių metų kursinių darbų vertę. Pirmoji pusė paprastai skiriama bendriesiems kursams įvairiose disciplinose, o paskutinis pusės laipsnis gali būti skiriamas daugiausia dėmesio skiriant užsiėmimams studijuoti.

Kas yra kompiuterinio modeliavimo bakalauro laipsnis? Kompiuterinio modeliavimo bakalauras - tai laipsnis, kuris moko studentus apie pastangų procesą, pavyzdžiui, žaidimų kūrimą, programavimą ir programinės įrangos kūrimą. Ši studijų programa padės jums atlikti tokius užsiėmimus su mokymo programomis, skirtomis įvairioms kompiuterių modeliavimo programoms. Kai kurias klases, kurias galite atlikti, gali būti "Įvadas į žaidimų teoriją", "Programavimas ir modeliavimas" bei "Programinės įrangos kūrimo metodai".

Kompiuterinio modeliavimo bakalauro teikiama nauda yra nuo bendrų įgūdžių ugdymo iki pritaikytų jūsų specialybės žinių. Galite tikėtis, kad sukursite kompiuterio įgūdžius ir pagerinsite savo kodavimo įgūdžius.

Kiekvienas, kuris rimtai svarsto šį laipsnį, natūraliai stebės, kas kainuoja. Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo mokyklos, kurioje jūs užsiregistruosite, už mokslą ir kitus veiksnius. Daugiau sužinosite tiesiogiai susisiekę su mokyklos priėmimo biuru.

Karjera absolventams, turintiems kompiuterinio modeliavimo bakalaurą, apima keletą IT ir technologijų pozicijų. Kadangi suprasite programavimo simuliatorių principus, galite rasti darbą kaip programinės įrangos programuotojas. Jūsų įgūdžiai taip pat taps jums tokiais darbais kaip kūrybinių skaičiavimų vadybininkas, modeliavimo plėtros koordinatorius ar IT vadybininkas. Net jei nesate ieškote darbo, tiesiogiai susijusio su kompiuteriniu modeliu, jūsų pažinimas apie technologijas atneš jums daugelio darbdavių patrauklumą.

Norint realizuoti savo potencialą ir reikalauti tokių galimybių, turite rasti tinkamą mokyklą. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Full Sail University
Winter Park, Jungtinės Amerikos Valstijos

Nesvarbu, ar tai kompiuteriniai sudėtingų duomenų modeliai, ar 3D virtualioji aplinka, skirta apmokyti personalą nuo galimai nestabilių situacijų, modeliavimo ir vizualizacijo ... +

Nesvarbu, ar tai kompiuteriniai sudėtingų duomenų modeliai, ar 3D virtualioji aplinka, skirta apmokyti personalą nuo galimai nestabilių situacijų, modeliavimo ir vizualizacijos pramonėje dirbantys inžinieriai teikia gyvybiškai svarbius sprendimus, reikalingus augimui įvairiose disciplinose. Pilna burės modeliavimo ir vizualizacijos bakalauro studijų programa suteikia jums programavimo ir kritinio mąstymo įgūdžių, reikalingų studijuoti ir kurti virtualias sistemas. Savo praktinius įgūdžius tobulinsite, kad neatsiliktumėte nuo nuolat besikeičiančios pramonės. -
BSc
Dieninės
20 mėnesiai
Anglų
Bal. 2020
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia