Filter
Bakalauro laipsniai
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Komunikacija Švedijoje - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Komunikacijos studijos studentams suteikia ypatingai geras galimybes įgyti gana universalių ir daugybėje darbo industrijų lengvai pritaikomų bei reikalingų žinių ir įgūdžių. Kadangi geri komunikacijos specialistai yra ypatingai paklausūs daugybėje industrijų, šias studijas pabaigę specialistai turi gana platų darbo galimybių pasirinkimą.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Švedijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacija, Švedija

Linnaeus University

Ar norite naudoti vaizdo komunikaciją, kad galėtumėte pasikeisti pasaulyje? Tada tai yra teisingas laipsnis jums. Programa sujungia kūrybiškumą ir grafinį dizainą su žini ... [+]

Ar norite naudoti vaizdo komunikaciją, kad galėtumėte pasikeisti pasaulyje? Tada tai yra teisingas laipsnis jums. Programa sujungia kūrybiškumą ir grafinį dizainą su žiniomis apie tvarumą, kad pasirengtumėte profesijai kaip vizualiai komunikatoriui / grafiniam dizaineriui specializuojantis informacinėje grafikoje.

Ši studijų programa suteikia jums įžvelgimą šiuolaikinių pagrindinių pasaulinių problemų, taip pat vizualių priemonių, padėsiančių suplanuoti kartais didžiulę informacijos srautą ir tikrai paveikti žmones.

Programa yra įgyvendinama vykdant keletą projektų, ir jūs dirbate savarankiškai, taip pat dalyvaujate grupiniame darbe ir bendradarbiaudami su vietos ir regionų bendruomene bei įmonėmis. "Visual Communication Change" programa pristatoma anglų kalba, ir mes sveikiname studentus iš viso pasaulio. Tai reiškia, kad jūs, kaip studentas, yra grupės, kuriai būdinga įvairovė, dalis ir gerai pasirengę tarptautinei dizaino karjerai.... [-]

Švedija Kalmaras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba