Filter
Bakalauro laipsniai
Jungtiniai Arabų Emyratai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Komunikacija Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Komunikacijos studijas pasirinkę studentai įgyja žinių bei įgūdžių, kurie gali būti panaudojami įvairiausiose darbo industrijose. Tad šias studijas sėkmingai pabaigę specialistai gali pasirinkti iš gana ilgo karjeros galimybių sąrašo, nes jų išsilavinimas yra gana universalus ir gali būti pritaikomas pradėjus dirbti įvairius darbus.

Jungtiniai Arabų Emyratai, kartais tiesiog vadinamas Emyratai arba Jungtiniai Arabų Emiratai, yra arabų šalis į Arabijos pusiasalyje ant Persijos įlankos pietryčiuose, ribojasi Omanas į rytus ir Saudo Arabijos į pietus, taip pat pasidalinti jūros sieną su Kataro ir Iranas.

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacija, Jungtiniai Arabų Emyratai

Manipal University Dubai

BTech programa Electronics & Communication Engineering siūlo šiuos privalumus: Pilnas įrengtas centralizuotas oro kondicionieriai paskaitų, pateiktus kartu su projekt ... [+]

GREITI FAKTAI

5 Mokyklos 30 programos 40 tautybių daugiau nei 2000 studentų 4000 + abiturientų

APŽVALGA

BTech programa Electronics & Communication Engineering siūlo šiuos privalumus:

Visas įrengta centralizuota oro kondicionieriumi paskaitų salės numatytos su projektoriai Skaitmeninis signalų apdorojimas laboratorija Mikroprocesorius laboratorija Mikrovaldiklio laboratorija VLSI laboratorija Skaitmeniniai elektronikos laboratorija Analoginiai elektronikos laboratorija Bendravimas laboratorija Galios elektronika laboratorija Pramoniniai vizitai kiekvienoje semestrą Mokymo MS-PowerPoint, vaizdo įrašai ir tt Svečių paskaitos iškilių asmenybių ... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba