Filter
Bakalauro laipsniai
Kolumbija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Komunikacija Kolumbijoje - 2020

Bakalauro laipsnis - tai pirmosios pakopos akademinis laipsnis, kurį suteikia viso pasaulio universitetai, kolegijos bei kitų tipų aukštosios mokyklos. Tam kad studentams būtų suteiktas bakalauro laipsnis, jiems reikia sėkmingai surinkti visus reikalingus studijų kreditus. Priklausomai nuo studentų pasirinktos aukštosios mokyklos bei konkrečios studijų specialybės, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Komunikacijos studijas pasirinkę studentai įgyja žinių bei įgūdžių, kurie gali būti panaudojami įvairiausiose darbo industrijose. Tad šias studijas sėkmingai pabaigę specialistai gali pasirinkti iš gana ilgo karjeros galimybių sąrašo, nes jų išsilavinimas yra gana universalus ir gali būti pritaikomas pradėjus dirbti įvairius darbus.

Aukštasis mokslas Kolumbijoje daroma penkiose bendrų tarptautinių kalbų ty anglų, prancūzų, ispanų portugalų ir kinų. Tai eliminavo kalbos barjero šiose aukštosiose mokyklose be kitų tarptautinių studentų klausimą.

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Kolumbijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacija, Kolumbija

Universidad Santo Tomas

Socialinės komunikacijos fakultetas yra kaip misija ugdyti socialinius komunikatorius, aktyvius istorijos subjektus, prisidedančius prie nacionalinės tikrovės, tiesos ir ... [+]

Kokia yra socialinės komunikacijos karjera?

Socialinės komunikacijos fakultetas yra kaip misija ugdyti socialinius komunikatorius, aktyvius istorijos subjektus, prisidedančius prie nacionalinės tikrovės, tiesos ir teisingumo, kurie per savo profesinį įsikišimą prisideda prie dialogo, susitarimo ir pagarba taikos tarnybai.

Todėl fakultetas suteikia erdvę svarstymams ir veiksmams, susijusiems su komunikacijos vaidmeniu, kaip privilegijuotą socialinės tikrovės kūrimo, atkūrimo ir transformavimo scenarijų. Ryšių programos svarba taikai yra akivaizdi, atsižvelgiant į poreikį apmokyti komunikatorius, žinančius savo šalį ir jos istoriją, per mokymo programą, susijusią su naujų pilietybės formų ir erdvių formavimu ir stiprinimu inclusive public.... [-]

Kolumbija Bogota
Sausis 2020
Spanish (Colombia)
Dieninės
9 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba