Filter
Bakalauro laipsniai
Lenkija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Komunikacija Lenkijoje - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Komunikacijos studijas pasirinkę studentai paprastai įgyja gana universalų žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems leidžia dirbti naujienų tarnybose, versle, vyriausybinėse organizacijose ir kitų tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse.

Kaip ir daugelyje kitų ES šalių, Lenkija siūlo nebrangiai ar net nemokamai mokslą ES studentams. Būsimieji studentai turėtų kreiptis tiesiogiai į savo pasirinktą Lenkijos įstaigai. Varšuvos universitetas, pavyzdžiui, mokesčiai tarp 1300 £ ir per metus £ 2500 už savo anglų kalbos kursus.

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Lenkijoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacija, Lenkija

WSPA University College of Enterprise and Administration

Baigęs žurnalistiką ir socialinę komunikaciją, būsite pasirengęs dirbti žurnalistu, žurnalistu ar redaktoriumi; naudoti tinklo ryšio priemones; rinkti, redaguoti ir atrin ... [+]

Apie programą

Baigęs žurnalistiką ir socialinę komunikaciją, būsite pasirengęs dirbti žurnalistu, žurnalistu ar redaktoriumi; naudoti tinklo ryšio priemones; rinkti, redaguoti ir atrinkti naujienas; radijo pranešimų ir TV dokumentinių filmų kūrimas; montavimas; taip pat už pirmaujančias politines ir reklamos kampanijas! Mes siūlome dieninių ir neakivaizdinių studijų.

Mes pasiruošę jums dirbti:viešoji ir komercinė televizijanaujienų stalai žiniasklaidoje,vietos ar šalies spauda,interneto portalų redakcinės komandosviešųjų ryšių agentūros,meno agentūrosreklamos agentūros,žiniasklaidos namai,institucijos ir organizacijos, palaikančios ryšius su ži... [-]
Lenkija Liublinas
Spalis 2019
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba