Filter
Bakalauro laipsniai
Palestinos valstybė Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Komunikacija Palestiniečių Teritorijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra povidurinio laipsnis, suteikiamas baigus 120 kreditų. Ji paprastai trunka aštuonis semestrus baigti bakalauro laipsnį. Pildant bakalauro kursą, kandidatai turi studijuoti bendruosius kursus ir pasirinko pagrindinį konkretų objektą. Bakalauro laipsnis taip pat gali būti vadinamas tam tikrose šalyse bakalaureato.

Komunikacijos studijas pasirinkę studentai studijų metu įgyja įvairių žinių bei įgūdžių, kurie gali būti pritaikomi pradėjus dirbti įvairiose srityse. Kadangi komunikacijos studijos paprastai būna gana universalios ir nesunkiai pritaikomos, jas sėkmingai pabaigę studentai turi galimybę pasirinkti jiems tinkamiausią karjeros kelią.

Iš aukštųjų mokyklų skaičius, atsirado pastaraisiais metais visoje palestiniečių teritorijose ir Gazos ruože. Nors jaunas, šie įrenginiai gali pasiūlyti įvairiausių programų vietos ir užsienio studentams.

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Palestiniečių Teritorijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacija, Palestinos valstybė

Palestine Polytechnic University

Ryšių ir elektronikos inžinerija (VRE) yra mokslo ir matematikos panaudojimas taikoma praktinių problemų ryšių srityje. VRE inžinieriai užsiimti mokslinių tyrimų, projekt ... [+]

Ryšių ir elektronikos inžinerija (VRE) yra mokslo ir matematikos panaudojimas taikoma praktinių problemų ryšių srityje. VRE inžinieriai užsiimti mokslinių tyrimų, projektavimo ir technologijų plėtrai ir bandymams elektroninės įrangos, naudojamos įvairių ryšių sistemas. Tai yra dėl to, elektros inžinieriai, kad mums patinka tokias šiuolaikines komunikacijos prietaisai kaip mobilieji telefonai, radijo ir televizijos.

VRE programas PPU buvo įkurta 2006 metais siekiant išlaikyti tempą su pasaulio pokyčių šioje srityje su up-to-data mokymo programą, kuri buvo parengta remiantis vietos rinkos poreikius. Tuo akademinio 2015-2016 metų pradžioje, bendra magistrantūros programa elektros inžinerijos paleista su telekomunikacijų kelio teikti būtinas sąlygas ja pasinaudoti doktorantams studijų ir disertacijos metu.... [-]

Palestinos valstybė Hebronas
Rugpjūtis 2020
Anglų,Arabic (Jordan)
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba