Filter
Bakalauro laipsniai
Rumunija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Komunikacija Rumunijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Komunikacijos studijas pasirinkę studentai įgyja žinių bei įgūdžių, kurie gali būti panaudojami įvairiausiose darbo industrijose. Tad šias studijas sėkmingai pabaigę specialistai gali pasirinkti iš gana ilgo karjeros galimybių sąrašo, nes jų išsilavinimas yra gana universalus ir gali būti pritaikomas pradėjus dirbti įvairius darbus.

Rumunijos universitetų kvalifikacija labai vertinami ir pripažįstami Europoje ir už jos ribų, mažiausias mokestis už mokslą ir pragyvenimo lygis Europoje. Rumunai seną ir turtingą istoriją, ypač sostinėje Bukarešte su 2 milijonai žmonių. Tarptautinė studentų, norinčių studijuoti Rumunijoje gali kreiptis arba į Švietimo ir mokslo ministerijos arba pasirinkto Rumunijos universitete, siekiant gauti patvirtinimo pažymėjimą.

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Rumunijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacija, Rumunija

Danubius University

Pagal šią programą Danubius universitetas laikosi rengimo specialistai, mokslininkai ir lyderiai valdymo srityje iš Rytų ir Pietryčių šalies regionuose, įsitraukti į disk ... [+]

Pagal šią programą " Danubius" universitetas prisiima misijos - rengti specialistus, tyrėjus ir lyderius valdymo srityje iš šalies rytų ir pietryčių regionų, įsitraukti į debatus ir visuomenės projektus, formuoti naują Europos vystymosi sistemą. kontekstas.

Norint atsakyti į šiuos svarbiausius naujosios srities komponentus, mokymo programa, kurią siūlome savo studentams, dėstytojams, kurie yra labai kompetentingi šioje srityje, yra suderinama su visais, kas vyksta šiandien nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis, todėl toks diplomas pripažintas per perleidžiamus kreditus visame pasaulyje.

Profesinė kompetencija, kurią studentai gali įgyti įgiję bakalauro diplomą, yra šios:... [-]

Rumunija Galați
Rugsėjis 2020
Anglų,Rumunų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba