Filter
Bakalauro laipsniai
Saudo Arabija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Komunikacija Saudo Arabijoje - 2020

Bakalauro laipsnis yra ketverių metų bakalauro laipsnį ir aukštojo mokslo standartas beveik visą pasaulį. Bakalauro laipsniai gali būti uždirbo valstybinių universitetų, bent privačių universitetų, į bendruomenės kolegijų ir per interneto universitetuose.

Komunikacijos studijas pasirinkę studentai paprastai įgyja gana universalų žinių ir įgūdžių pagrindą, kuris jiems leidžia dirbti naujienų tarnybose, versle, vyriausybinėse organizacijose ir kitų tipų tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse.

Saudo Arabija, oficialiai žinoma kaip Saudo Arabijos Karalystės, yra didžiausia arabų valstybė, Vakarų Azijoje ploto ir antra didžiausia arabų pasaulyje. Saudo Arabija aptarnauja nacionalinė aviakompanija Saudi Arabian Airlines, dažnai vadinama jos Arabų pavadinimas saudia.

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Saudo Arabijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacija, Saudo Arabija

Dar Al-Hekma University

Vizualiosios komunikacijos katedra apima šiuolaikines ir tradicines taikymo, mokymo ir mokslinių tyrimų metodikas, kurios įsitraukia į mūsų absolventus pažangos pažanga š ... [+]

Vizualiosios komunikacijos katedra apima šiuolaikines ir tradicines taikymo, mokymo ir mokslinių tyrimų metodikas, kurios įsitraukia į mūsų absolventus pažangos pažanga švietimo ir profesinėje srityje. Taip pat siekiama stiprinti vietos dizaino kultūrą, leidžiančią studentams formuoti vizualiųjų komunikacijų ateitį regione ir net pasaulyje.

Ji taip pat ruošia studentus darbo rinkai per realius projektus, nuolat bendradarbiaudama su šios srities specialistais ir verslininkais.

Programos absolventai įgyja praktinių techninių žinių, leidžiančių jiems užimti pagrindines pozicijas darbo rinkoje.

Programos pranešimas

Vizitinių komunikacijų srityje dirbančių moterų absolventų parengimas, turintis darbo vertybes ir etiką, leidžiančias jiems vystytis švietimo ir darbo srityje.... [-]

Saudo Arabija Džida
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba