Filter
Bakalauro laipsniai
Tailandas Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Komunikacija Tailande - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis gali sukelti švietimo duris, suteiks galimybę siekti karjeros, ar pamatus pažangiosios lygio siekimas. Mūsų tikslas yra padėti būsimiems studentams naršyti programos atrankos procesą sėkmingai. Mes dalykus lengvai supaprastinant paiešką.

Komunikacijos studijas pasirinkę studentai studijų metu įgyja įvairių žinių bei įgūdžių, kurie gali būti pritaikomi pradėjus dirbti įvairiose srityse. Kadangi komunikacijos studijos paprastai būna gana universalios ir nesunkiai pritaikomos, jas sėkmingai pabaigę studentai turi galimybę pasirinkti jiems tinkamiausią karjeros kelią.

Tailandas (ประเทศไทย), oficialiai Tailando (ราช อาณาจักร ไทย) Karalystė yra Pietryčių Azijoje šalis, pakrantės apie Andamanų jūra ir Tailando įlankos. Kapitalo Bankokas yra ne daug lankytojų 'maršrutus pradžios, ir nors modernus miestas, ji turi turtingą kultūros paveldą.

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Tailande - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Komunikacija, Tailandas

Chulalongkorn University

LEDO yra įdomi ir perspektyvi integracija Kompiuterių inžinerijos, elektros inžinerijos, pramonės inžinerijos, kurių derinys yra labai branduolys Čulalongkorno Inžinerijo ... [+]

LEDO yra įdomi ir perspektyvi integracija Kompiuterių inžinerijos, elektros inžinerijos, pramonės inžinerijos, kurių derinys yra labai branduolys Čulalongkorno Inžinerijos mokyklos. Programa suteikia studentams galimybę tapti hardcore programuotojų aptarnaujančių tarptautinę bendruomenę su IT architektūros įmonėms, programinės įrangos mobiliesiems telefonams, palydovinio ryšio, žaidimų programavimas, kompiuterinių tinklų ir programinės įrangos inžinerijos didelėms organizacijoms, tik pavadinimas kelias. Disciplina bus sustiprintas su vadybos mokslo dėkingi, kuris turėtų apsunkina savo kompetenciją, kad galėtų tarptautiniu lygiu. LEDO jūsų ateitis.

[-]
Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Silpakorn University International College

Ši programa skirta esminių vizualinio dizaino ir masinių komunikacijų, sutelkiant dėmesį į studiją ir dirbtuvių mokslą vadovaus patyrusių dizainerių komanda ... [+]

Dvivietis Laipsnis programa su Birmingham City University (BCU), Anglijoje

Ši programa skirta esminių vizualinio dizaino ir masinių komunikacijų, sutelkiant dėmesį į studiją ir dirbtuvių mokslą, vadovaujama iš patyrusių dizaino darbuotojų komanda.

Tarp SUIC ir BCU bendradarbiavimas leidžia studentams plėtoti tiek teorinių ir praktinių žinių, tarptautiniu mastu pripažintą programą. Tai skatina mokinius naudotis naujausią dizaino technologijas, siekiant parengti juos dirbti tarptautinėje aplinkoje.

Bendradarbiavimas suteikia unikalias galimybes studentams ir darbuotojams veikia pagal įvairias bendrai operacijos schemas.

NAUDA programos International Dvivietis Laipsnis mokymo iš dviejų labiausiai patyrusių ir prestižinių universitetų meno ir dizaino srityje jų atitinkamų šalies - programa pabrėžia plėtoti naujausias praktinius įgūdžius ir teorines žinias dizaino technologijos. Norėdami pateikti kvalifikacijos absolventus, kurie gali profesionaliai taikyti tiek naujausius įgūdžius daugialypės terpės srityje vietos ir užsienio rinkoje. Kryžiaus kultūrinį sąmoningumą ir profesinio tobulėjimo minties išprovokuoti; kūrybingi; sėkmingai priežiūros KARJEROS OPPORUNITIES ... [-]
Tailandas Bangkok
Susisiekti su mokykla
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba