Filter
Bakalauro laipsniai
Uganda Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro programos - Komunikacija Ugandoje - 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra suteikiamas tiems, kurie sėkmingai pabaigia jų pasirinktos pirmosios akademinės pakopos studijas jų pasirinktame universitete ar kito tipo aukštojoje mokykloje. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos aukštojo mokslo įstaigos, konkrečios studijų programos bei šalies, kurioje norite mokytis, bakalauro studijos gali trukti nuo trejų iki septynerių metų.

Bendravimas sutampa daugeliu aspektų gyvenime ir darbe. Šiuo komunikatu programos jums pagerinti žinių ir įgūdžių įvairiose srityse: regėjimo, raštu, multimedijos ir sakytinės ir tarpasmeninio bendravimo ir tiriant ir atrasti ryšį.

Ugandos 's švietimo sistema turi griežčiausių akademinės ir švietimo standartus Rytų Afrikoje. Vis daugiau studentų iš Vakarų renkasi daugelyje iš Uganda.Foreign studentų universitetuose traukia mokytis Ugandoje, nes šalis yra laikoma gana saugus ir stabilus lyginant su kitomis šalimis Afrikoje.

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Ugandoje - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Komunikacija, Uganda

Cavendish University Uganda

Šia programa siekiama suteikti galimybę supažindinti juos supančius studentus su žmogaus santykių, socialinių ir kultūrinių reiškinių svarba. Tai specialiai sukurta asmen ... [+]

Geriausios bakalauro programos - Komunikacija Ugandoje - 2019/2020. Žurnalistikos bakalauras

Pasaulis yra pilnas istorijų, ir jiems reikia pasakyti specialų asmenį. Kažkas, turintis greitą liežuvį, tekančią ranką, išradingą protą ir nenutrūkstamą tiesos troškulį. Tai yra jūsų pradinis taškas. Visa kita, ko jums reikia, galite rasti mūsų bendravimo praktikoje.

Šia programa siekiama suteikti galimybę supažindinti juos supančius studentus su žmogaus santykių, socialinių ir kultūrinių reiškinių svarba. Tai specialiai sukurta asmenims, kurie tikisi dirbti ryšių įmonėse, žiniasklaidos ar viešųjų ryšių pareigūnuose, komunikacijos planų kūrėjams, informacijos pareigūnams, žurnalistams, tyrėjams ar analitikams tokiose srityse kaip transliacija ir kinematografijos politika.... [-]

Uganda Kampala
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba