Filter
Bakalauro laipsniai
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Bakalauro laipsnis - Kosmetologijos studijos 2019/2020

Bakalauro laipsnis yra pradinio lygio bakalauro studijų. Daugeliu atvejų, studentai pasirenka subjektas studijuoti, pavyzdžiui, mokslo ar anglų kalba. Bakalauro taip pat gali būti gauta rankų srityje, leidžiant studentui iš karto pradėti dirbti.

Kas yra Kosmetologijos bakalauras? Studentai mokosi detales kosmetologijos, pavyzdžiui, odos, nagų ir plaukų priežiūrai ir makiažas taikymo. Jie tampa ekspertai stiliaus ir išlaikyti plaukus ir suteikdama gydymą, pavyzdžiui, veido procedūros, pedikiūras ir manikiūras. Be to, mokiniai mokosi, kaip paleisti salonas ir paleisti jį gerai pritaikius verslo principus. Baigęs šią programą, mokiniai gali tapti licencijuotas kosmetologai.

Bakalauro kosmetologijos suteikia galimybę glaudžiai bendradarbiauti su žmonėmis, o suteikiant jiems per naujų, ekspresyvių šukuosena. Absolventai taip pat rasite daug galimybių judėti, nes jie gali per vieną dieną yra savo salonuose.Studentai taip pat mokosi gerų verslo ir valdymo įgūdžius per jų užsiėmimuose.

Išlaidos kosmetologijos programas skirtis priklausomai nuo pasirinkto mokykloje. Speciali studentas gali baigti programą per dvejus metus su vakaro ir interneto klasių, ir tokiu būdu sutaupyti pinigų. Prieš pasirenkant, studentai turėtų atlikti išsamų tyrimą, kad įsitikinti, kad programa bus patenkinti visi jų švietimo tikslų.

Baigęs studijas, studentai gali rasti darbą daugelyje vietų. Jie gali pasirinkti dirbti salonuose kaip kirpėjai, stilistai ir colorists. Jie taip pat gali dirbti salonai suteikiant veidui ir manikiūras. Variantai yra taip pat prieinama studentams už salonuose. Studentai gali dirbti su grožio ir odos priežiūros produktus ar dirbti laidojimo salonai stiliaus neseniai miręs. Be to, nagų technikai gali dirbti dermatologas ar Podiatrist kabinete ir pasiūlyti higienos pedikiūras.

Daugelis interneto pasirinktys galimos kosmetologijos programas.Norėdami pradėti naują karjerą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Kosmetologijos studijos

Torrens University Australia

Mūsų dinamiška studentų klinika siūlo įvairius klientų aptarnavimo būdus, skirtus padėti jums pasiruošti pirmam realiam darbui grožio terapijos srityje. Studentai galės n ... [+]

Ar esate pasirengęs tapti inovacijų varomąja jėga ir tapti pramonės lyderiu estetikos srityje?

Praktinė patirtis

Mūsų dinamiška studentų klinika siūlo įvairius klientų aptarnavimo būdus, skirtus padėti jums pasiruošti pirmam realiam darbui grožio terapijos srityje. Studentai galės naudotis bendra mokymosi aplinka, kad maksimaliai padidintų mokymąsi ir dalyvavimą. Šio kurso absolventai galės į savo profesinę praktiką įtraukti naujas technologijas ir naujoves, be to, kad turės reikšmingos įtakos pramonei.

Pramonės specialistai kaip jūsų mokytojai

Mūsų Torrens University Australia yra grožio industrijos specialistai. "Torrens" daug dėmesio skiria įsidarbinimo galimybėms, todėl galimybė naudotis mūsų gerai prijungtais darbuotojais gali padėti atverti duris į jūsų būsimą grožio karjerą.... [-]

Australija Sidnėjus Leura Fitzroy Melburnas Brisbenas Adelaidė Naujoji Zelandija Oklandas  + 5 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Grupo Tiradentes

Grožis turi ateiti iš vidaus, bet tai atsispindi iš. Estetikos ir kosmetika, The Facipe, kursas suteikia specialistų, kurie dirbs grožio pramonėje, per kūno, veido ir pla ... [+]

Grožis turi ateiti iš vidaus, bet tai atsispindi iš. Estetikos ir kosmetika, The Facipe, kursas suteikia specialistų, kurie dirbs grožio pramonėje, per kūno, veido ir plaukų priežiūros, teikia išlaikymą sveikatos, gerovės ir senėjimo prevencija.

Brazilija yra trečias pagal dydį pasaulio rinka asmeninės priežiūros produktus, kvepalus ir kosmetiką, nusileidžia tik JAV ir Japonijoje ir lenkia gigantai kaip Kinija.

darbo rinka

Į estetikos ir kosmetika technologai greitai absorbuojamas į darbo rinką, nes ji yra kaip naujos profesijos su dideliu priėmimo šiandien.

Pagrindiniai darbdaviai Brazilijoje ir visame pasaulyje, yra estetinės klinikos, grožio salonai, SPA, Estetinės centrai, akademijos, kolegijos, universitetas centrai, universitetai, įranga ir kosmetika atstovybės įmonės, be kita ko.... [-]

Brazilija Aracaju
Kovas 2020
Portuguese (Brazil)
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
International School of Law and Business

Kosmetologija yra naujas jungtinis studijų programa, vykdoma anglų kalba, kartu su kosmetikos akademijos ir sveikatos Varšuvoje (lenkų Wyższa Szkoła zawodowa Kosmetika aš ... [+]

Kosmetologija yra naujas jungtinis studijų programa, vykdoma anglų kalba, kartu su Akademija kosmetika ir sveikatos Varšuvoje (Lenkų kalba Aukštoji mokykla zawodowa Kosmetika aš Pielęgnacji Zdrowia Varšuvoje, toliau - WSZKiPZ). Tai Lenkijos mokslų akademijos sukaupta patirtimi rengiant aukštos kvalifikacijos specialistus grožio terapijos aikštelė; ji turi ypač aukštos kvalifikacijos mokslo darbuotojai ir veikia produktyvius mokslinę veiklą.

Kosmetologė veikla apima ne tik grožio "valdymą." Kosmetologė taip pat dailininkas jo / jos profesija, kuris siūlo kūrybinių sprendimų klientui įvairovė. Tai užtrunka daugiau nei dėl grožio ekspertas pritraukti sėkmę talentą. Kosmetologai turi turėti žinių įvairiose verslo srityse, įskaitant ryšių, žmogiškųjų santykių ir prekybos parama. Visa tai pasiekiama tik tada, kai grožis pramonė vadovauja kvalifikuoti ir kompetentingi specialistai. Tokie specialistai ruošiami kosmetologijos jungtinių studijų programą. Būsimieji grožio terapeutai kurs priemones ir metodus, siekiant išlaikyti sveiką veido ir kūno odą, pašalinti odos ir kūno defektai, kuriuos išryškina patrauklių savybių veido, formuoti norimą įvaizdį, Pasitelkdami naujausias technologijas, kosmetikos procedūrų.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gdansk College of Health

Gdansk College of Health įgyvendina projektą „Praktiškai sveikatos Gdansk College of Health “ - profesinių kompetencijų ugdymą kaip integruotų švietimo programų dalį Gdan ... [+]

Gdansk College of Health įgyvendina projektą „Praktiškai sveikatai“ - profesinių kompetencijų ugdymą kaip integruotų švietimo programų dalį Gdansk College of Health .

Projektą bendrai finansuoja Europos Sąjunga iš Europos socialinių fondų (susitarimo Nr. POWR.03.05.00-00-ZR07 / 18-00), todėl kursai bus pradėti rengti nuo 2019/2020 mokslo metų.

Visa 3 metų programa nemokamaNuolatinės studijos (nuo pirmadienio iki penktadienio)Visos paskaitos yra anglų kalba

Įgysite žinių medicinos mokslo, dermatologijos, imunologijos, alergologijos ir kosmetikos medžiagų chemijos srityse. Mes išmokysime jus, kaip atlikti procedūras grožine kosmetologija ir estetika, atpalaiduojančio masažo metodus bei naudoti profesionalią įrangą.... [-]

Lenkija Gdanskas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gdansk College of Health

Studijuodami kosmetologiją įgysite žinių medicinos mokslų srityje. Jūs sutiksite, be kitų kosmetikos žaliavų dermatologija, imunologija, alergija ir chemija. Studijų metu ... [+]

Studijuodami kosmetologiją įgysite žinių medicinos mokslų srityje. Jūs sutiksite, be kitų kosmetikos žaliavų dermatologija, imunologija, alergija ir chemija. Studijų metu išmoksite atlikti grožio ir grožio kosmetologijos procedūras, išmoksite relaksacinio masažo metodų, taip pat profesionalių priemonių, naudojamų kosmetologijoje, ir jų palaikymo.

Pirmojo laipsnio studijose užsiėmimai vyksta dviem būdais:

dieninis (dieninis) užsiėmimai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio.neakivaizdinės (neakivaizdinės) studijos - užsiėmimai vyksta penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Įdarbinimo sąlygos

Kandidatai į pirmosios pakopos studijas priimami be stojamųjų egzaminų. Paraiškų priėmimo tvarka priima sprendimą dėl priėmimo.... [-]

Lenkija Gdanskas
Susisiekti su mokykla
Lenkas
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba