BACHELORSTUDIES

Peržiūrėti bakalauro programos - Kraštovaizdžio architektūra Turkijoje - 2020

Bakalauro studijos - tai pirmosios pakopos akademinės studijų programos, kurias studentams siūlo viso pasaulio aukštosios mokyklos. Dauguma bakalauro studijų paprastai trunka nuo trejų iki ketverių metų, tačiau kai kurios bakalauro studijos, priklausomai nuo studento pasirinktos aukštosios mokyklos bei studijų specialybės, gali trukti ir iki septynerių metų.

Ekologija, sodininkystė, botanika, vietovių planavimas, lietaus nuotekų valdymas, pramoninio dizaino ir kitų disciplinų sujungti į kraštovaizdžio architektūros praktikoje. Įtraukiant daug daugiau nei tik kraštovaizdžio dizainas, tai yra didelio masto planavimas ir valdymas viešajame ir privačiajame lauko sausumos teritorijų.

Universitetai Turkijoje suteikti arba du arba keturis metų ugdymo studijas, o studijų programos naujausia mažiausiai dvejus metus. Yra apie 820 aukštojo mokslo institucijų Turkijoje įskaitant 76 universitetų, kurių bendras studentų studijuoja daugiau nei 1 mln. Švietimo kokybė Turkijos universitetuose labai skiriasi, kai teikiant švietimą ir paslaugos lygiavertė su tarptautiniu mastu pripažintų mokyklų.

Geriausios bakalauro programos - Kraštovaizdžio architektūra Turkijoje - 2020

1 Rezultatai Kraštovaizdžio architektūra, Turkija Filter

Miestų dizaino ir kraštovaizdžio architektūros bakalauras

Bilkent University
Bakalauras
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
4 metai
17 Liep. 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Miestų projektavimo ir kraštovaizdžio architektūros katedra rengia būsimus profesionalus, kurių projektai pagerins miesto gyvenimo kokybę naudojant natūralius ir pastatytus el ...

Skaityti daugiau