Filter
Bakalauro laipsniai
Okeanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti bakalauro studijų programas - Mada - Okeanija - 2019/2020

Bakalauro 's laipsnis suteikiamas prie sėkmingo bakalauro akademinę programą. Tai dažnai pirmojo laipsnio studentas gavo jo ar jos akademinės karjeros. Ji paprastai trunka ketverius metus dieninių studijų uždirbti bakalauro laipsnį.

Mados studijos yra skirtos rūbų, aksesuarų bei avalynės dizainu besidomintiems žmonėms. Priklausomai nuo studentų interesų bei poreikių jie gali rinktis ir su mados istorija susijusias studijų programas. Tad karjeros mados industrijoje siekiantys žmonės vis dažniau pasirenka akademines mados studijas.

Okeanija taip pat žinomas kaip Oceânica yra regionas sutelktas ties atogrąžų Ramiojo vandenyno. [4] Nuomonės apie tai, kas yra Okeanija svyruoja nuo trijų subregione Melanezija, Mikronezijos ir Polinezijos [5], o apskritai, visas salų regiono salų tarp Azijos ir Pietų Amerikoje, įskaitant Australiją ir Malajų salyne.

Peržiūrėti visas bakalauro studijų programas - Mada - Okeanija - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Mada, Okeanija

Torrens University Australia

... [+]

Mada Pirkėjas Gamybos vadovas Mados prognozuotojas Prekinio ženklo vadovas tekstilės dizaineris [-]
Australija Sidnėjus Leura Fitzroy Melburnas Brisbenas Adelaidė Naujoji Zelandija Oklandas  + 5 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Whitecliffe College of Arts & Design

Whitecliffe mados dizaino absolventų mąstyti kūrybiškai, rizikuoti, ir turi aukšto lygio pramonės standartus techninių įgūdžių. Jie išradėjai, kurių asmeninę viziją, kuri ... [+]

Bakalauras Dailės mados dizaino

Whitecliffe mados dizaino absolventų mąstyti kūrybiškai, rizikuoti, ir turi aukšto lygio pramonės standartus techninių įgūdžių. Jie išradėjai, kurių asmeninę viziją, kurie stato karjerą kaip labai gerbiamas specialistai per mados industrijoje.

Mada Dizainas yra įtakingas ir kūrybingi vidutinio siūlo dinamišką priemones saviraiškos. Mada yra greitai reaguoti į pasaulinius socialinius, ekonominius ir kultūrinius renginius ir atstovauja šiuolaikiniai rūpesčius ir dizaineris dėvėtojui, taip pat teikiant dialogą tarp praeities ir dabarties.

Whitecliffe mados dizaino pagrindinis skatina studentus iššūkį tradicinių ribas mados ir puoselėti savo kūrybiškumą kuriant aukšto lygio eksperimentų ir techninių įgūdžių.... [-]

Naujoji Zelandija Oklandas
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba