BACHELORSTUDIES

Bakalauro laipsnis - Miestų dizaino studijos 2020

Bakalauro laipsnis gali būti labai svarbus dėl daugelio karjeros. Nesvarbu jūsų amžiaus ar profesija, gauti bakalauro laipsnį gali padėti jums judėti savo karjerą ar patekti į darbo rinką. Bakalauro laipsnius siūlomi daugelyje skirtingų sričių, įskaitant miesto dizainas.

Kas yra Urbanistikos bakalauras? Šis laipsnis turi dvi skirtingas mokyklas minties už jį. Kai kurios mokyklos siūlo Urbanistikos laipsnį, remiantis dizaino meno. Ši programa orientuota į projektavimo, laisvųjų menų interpretacijų ir lauko darbams sukurti meninę požiūris į projektavimo miestų teritorijas. Kito tipo programa siūlo daugiau techninių požiūrį į pastato architektūrą, planavimą ir kraštovaizdžio architektūra. Nepriklausomai nuo maršruto pasirinksite, tiek pasiūlyti nuostabų kursinių centre kuriant sugyvenamas miesto erdves.

Siekti į Urbanistikos bakalauro turi daug privalumų.Šis laipsnis rengia studentų patekti į darbo rinką su visais įgūdžių ir žinių, reikalingų klestėti savo pasirinktoje srityje. Ji suteikia absolventams, kad į jų žinias įsitikinimą, kad tik konkretus mokymas gali skleisti.

Šio laipsnio tipą kaina priklauso nuo jūsų buvimo vietą, pasirinktą mokyklą, o mokyklos buvimo vietos. Tikrinimas su konkrečių mokyklų yra geriausias būdas sužinoti, kiek šis laipsnis kainuos.

Yra daug įvairių karjeros, galite pradėti su į Urbanistikos bakalauras. Akivaizdus pasirinkimas yra miesto dizaineris, bet tai nėra vienintelis pasirinkimas. Kiti galimi karjeros apima miesto planuotojas ir miesto advokatas, be kitų dalykų. Tai taip pat puiki programa tiems, kurie nori patekti į politiką, kaip planavimo ir projektavimo miestuose gali turėti daug svarbių politinių pasekmių. Visi šie įdomių karjeros įtakos gali turėti ir informuojamas į Urbanistikos bakalauras.

Daugelis mokyklų visame pasaulyje siūlo bakalauro studijų programų. Kai kurios mokyklos siūlo kursus internetu, o kai dėmesio pamokinę veiklą. Kai jūs nusprendėte, kad į Urbanistikos bakalauras yra jums tinka, ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

4 Rezultatai Miestų dizaino studijos Filter

Architektūros studijų bakalauras

Carleton University Undergraduate
Kanada, Otava
Bakalauras
01 Sep 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
4 metai
Anglų
Su bendrabučiu

Carletono architektūros studijų bakalauras orientuojasi į žinias, patirtį, kūrybiškumą ir vaizduotę. Mūsų programa skatina jus ištirti idėjas priimant, vertinant idėjas žmogau ...

Skaityti daugiau

Bakalauro architektūros projektavimas

Череповецкий государственный университет
Rusija, Cherepovets
Bakalauras
01 Sep 2020
<
Dieninės
<
4 metai
Rusijos
Su bendrabučiu

Cherepovets yra vienas iš sparčiausiai augančių šiaurės vakarų miestų. Mieste kasmet užsakoma daugiau kaip 100 tūkstančių kvadratinių metrų būstų, aktyviai kuriama verslo ir p ...

Skaityti daugiau

Miestų dizaino ir kraštovaizdžio architektūros bakalauras

Bilkent University
Turkija, Ankara
Bakalauras
01 Sep 2020
<
Dieninės
<
4 metai
17 Jul 2020
Anglų
Su bendrabučiu

Miestų projektavimo ir kraštovaizdžio architektūros katedra rengia būsimus profesionalus, kurių projektai pagerins miesto gyvenimo kokybę naudojant natūralius ir pastatytus el ...

Skaityti daugiau

Bakalauro architektūros ir urbanistikos

Grupo Tiradentes
Brazilija, Aracaju
Bakalauras
01 Mar 2020
<
Dieninės
<
10 semestrai
Portuguese
Su bendrabučiu

Bruožai projekto kyla svajonės materializuojasi plytų iki plytų. Architektūros ir urbanistikos bakalauro, suformuotas Facipe įgyja įgūdžių projektuoti ir prižiūrėti pastatų, a ...

Skaityti daugiau